Pedagogický sbor ve školním roce 1998-99

Jméno, titul Předměty, které učí  Ve třídě Počet hodin týdně Poznámka
Miloslav Javůrek matematický sem. 3. ročníky 2 ředitel školy
Pavel Škoda informatika 1.A, VIII 8
zástupce ředitele programování 3. ročníky
Mgr. Anžik Aršakuni angličtina
francouzština
I.A, V.A, V.B, 1.B, VI.A, 4.A
V.B, 4.A
25
Mgr. Helena Bergrová chemie
matematika
VI.A, VI.B, 2.B, VII.A, 4.A, 4.B
III.B
25 třídní 4.B
správce sbírek chemie
Mgr. Richard Brát matematika
fyzika
fyzikální seminář
VI.B, VII.B
VI.B, 2.A, VII.B, VIII, 4.B
4. ročníky
24 třídní VII.B
správce sbírek fyziky a auly
Věra Cermanová angličtina I.B, II.A, II.B, V.B, 1.A, 1.B, VI.A, VII.A 25
Radomil Dostál biologie
biologický seminář
1.B, 2.B, 4.A
3. ročníky, 4. ročníky
12
PaedDr. Blanka Dvořáčková čeština
dějepis
dějepisný seminář
VII.B, 4.B
II.A, III.B, V.A, V.B, 2.A, 2.B, VII.A, VII.B
4. ročníky
26 třídní VII.A
Aleš Fetters čeština
literární seminář
4.A
4. ročníky
6
Jitka Fišerová němčina
německá konverzace
1.A, 1.B, VI.A, 2.B, VII.A, VIII, 4.A, 4.B
4. ročníky
26 správce sb. cizích jazyků správce jazykových učeben
Ivo Forejt čeština
němčina
německá konverzace
V.B
I.A, V.B, VI.B, 2.A, VII.B, VIII, 4.B
3. ročníky
28 třídní V.B
správce žákovské knihovny
Mgr. Hana Janušová čeština
výtvarná výchova
III.B
I.A, I.B, II.A, II.B., III.A, III.B, V.A, 1.A, VI.B, 2.B
25 třídní III.B
správce sbírek výtv.výchovy
Jiřina Jaroušová biologie
matematika
výchova k rodičov.
I.A, II.B, III.A, 1.A, 2.A, VIII
1.A, VII.A
III.A, III.B
25 třídní 1.A
správce sbírek biologie
vedoucí PK chemie a biologie
Zdena Jirková angličtina
výtvarná výchova
III.A, III.B, V.A, 1.A, VI.B, 2.A, VII.B
I.A, I.B
25
Drahomíra Kajnarová deskriptivní geom. čtvrté ročníky 2
PaedDr. Martina Karastojanovová matematika
fyzika
matematický sem.
II.B, VI.A, VIII, 4.A
4.A
4. ročníky
26 třídní 4.A
správce sbírek matematiky
Jana Klimešová matematika
fyzika
III.A
I.A, I.B, II.A, II.B, III.A, III.B
19
Mgr. Jana Kolářská čeština
základy spol. věd
II.A, III.A, 1.B
I.A, I.B, II.A, II.B, III.A, III.B
23 třídní II.A
Zdeněk Košvanec zeměpis
těl. výchova
III.A, III.B, 1.A, 1.B, 2.A, 2.B
II.B, III.A, VI.B, 2.A, 4.B
24 třídní III.A
správce sbírek zeměpisu
RNDr. Ivana Matěnová matematika
biologie
I.B, V.B
I.B, II.A, III.B, V.B, VII.B, 4.B
25 třídní I.B
Bedřich Nejman základy spol. věd
těl. výchova
spol. věd. sem.
VII.A, VII.B, VIII, 4.A
I.A, III.B, 1.A, VII.A, VII.B
4. ročníky
24 správce sbírek těl. výchovy
Jindra Nývltová čeština
latina
I.B, II.B, 1.A, VI.A
vybraní studenti
22 třídní II.B
Jiří Oleják zeměpis
matematika
II.A, II.B, V.A, V.B, VII.B
V.A, 2.A, 4.B, VIII
26 třídní V.A
Mgr. Jana Olšanová čeština
základy spol. věd
I.A, V.A, VI.B, 2.B, VII.A
4.B
24 třídní VI.B
Mgr. Milan Poutník hudební výchova I.A, I.B, II.A, II.B, III.A, III.B, V.A, 1.B, VI.B, 2.B 16
Věra Prachařová chemie II.A, II.B, III.A, III.B 8
Mgr. Jan Preclík matematika
informatika
I.A, 1.B
III.A, 1.B
20 správce počítačové sítě,
správce sb. výpočetní techniky
Iva Rojtová biologie
tělesná výchova
V.A, VI.A, VI.B, VII.A
I.B, III.A, V.A, VI.A, 2.B, 4.B
25 třídní VI.A
Mgr. Olina Slavíková zeměpis
tělesná výchova
I.A, I.B, VI.A, VI.B, VII.A 26 třídní I.A
Mgr. Iva Sršňová matematika
fyzika
II.A, 2.B
V.A, V.B, VI.A, 2.B, VII.A
25 třídní 2.B
vedoucí PK matematiky, fyziky a informatiky
Jan Stierand němčina II.B, V.A, 1.A, 1.B, 2.B 15
Mgr. Jarmila Suchanková fyzika
chemie
1.A, 1.B
V.A, V.B, 1.A, 1.B, 2.A, VII.B
24 třídní 1.B
výchovný poradce
Michal Šimon angličtina I.B, III.B, 2.A, 2.B, VII.A, VII.B, VIII, 4.B 25 správce učitelské knihovny
vedoucí PK cizích jazyků
Věra Štegerová dějepis
dějepisný seminář
ruština
I.A, I.B, II.B, III.A, 1.A, 1.B,VI.A, VI.B, VIII, 4.A, 4.B
4. ročníky
4. ročníky
26 třídní VIII
vedoucí PK spol. věd
správce sbírek dějepisu
Petr Šulc angličtina
tělesná výchova
II.A, III.A, VI.B, 2.B, VIII, 4.A, 4.B
1.B, 2.B
25 správce skladu CO
Iva Venclíková čeština
španělština
šp. konverzace
2.A, VIII
V.A, VI.A, VI.B, 2.A, VII.A
VII.A
25 třídní 2.A
vedoucí PK českého jazyka
správce sb. hudební výchovy
Ing. Dalibor Vích informatika
programování
III.B, V.A, V.B
4.B
14
Josef Zikmund tělesná výchova I.B, II.A, II.B, III.B, V.A, 1.B, VI.A, VI.B, VII.A, VII.B, 4.A 26 ved. PK těl. vých.
Thomas O’Keefe
zahraniční lektor
10 chodil do hodin s vyučujícími

Správní zaměstnanci

Vácha Milan – školník
Martincová Marcela – ekonom, účetní
Ježková Alena – mzdová účetní, hospodářka
Přikrylová Zdeňka – správce skladu učebnic
Kubečková Dagmar – uklízečka
Síglová Marie – uklízečka
Pavlů Miluška – uklízečka
Benešová Jiřina – uklízečka
Janczarová Zdena – uklízečka
Váchová Marie – uklízečka od 19. 4. 1999

Popis fotografie sboru

První řada zleva: Iva Venclíková, Martina Karastojanovová, Věra Cermanová, Zdena Jirková, Miloslav Javůrek, Anžik Aršakuni, Ivana Matěnová, Jana Kolářská, Jitka Fišerová

Druhá řada zleva: Zdeněk Košvanec, Olina Slavíková, Iva Rojtová, Josef Zikmund, Dalibor Vích, Iva Sršňová, Jindra Nývltová, Blanka Dvořáčková, Jana Klimešová

Třetí řada zleva: Michal Šimon, Aleš Fetters, Jana Olšanová, Richard Brát, Hana Janušová, Ivo Forejt, Věra Štegerová, Jan Stierand

image_pdfPDFimage_printTisk