Seznam studentů

Seznam studentů ve školním roce 2019-20

Třída: prima A
Třídní učitel: Mgr. Karásková Helena

Bohadlo Jáchym, Bouček Lukáš, Brátová Rozálie, Dědek Lubomír, Fišerová Sofie, Holý Václav, Jadamus Agata Aya, Justová Kristýna, Kaulichová Lucie, Kolaja Matěj, Kulíček Jakub, Levitner Matěj, Macháček Ondřej, Němcová Natálie, Rousková Lucie, Rýdlová Tereza, Ryšavý Michael, Řiháková Tereza, Sedlářová Darina, Steiner Jakub, Strašík Tomáš, Strnad Štěpán, Suchánek Ondřej, Škopová Aneta, Štěpánek Radomír, Tomáš Jan, Turková Ivana, Vočadlová Lenka, Vondrová Tereza, Zítka Vojtěch

Třída: prima B
Třídní učitel: Mgr. Lubasová Helena

Bártová Amelie, Bejr Ondřej, Beranová Kristýna, Bubeníček Šimon, Čelka Jozef, Doucha Tomáš, Dovžan Evelina, Hrnčířová Eva, Chrastinová Marie, Jarolímková Hedvika, Jelen Bohuslav, Kábrtová Anna, Kostyšynová Sonja, Král Lukáš, Kubeček Antonín, Kubeček Antonín, Luciak Tomáš, Mastíková Magdaléna, Matjaš Daniel, Metelková Evelína, Neumann Matyáš, Papežová Zuzana, Pincáková Anna, Pulkert Matěj, Ryšavá Barbora, Samková Karolína, Suchá Vlasta, Valtera Jan, Vokůrka Vilém, Wihan Matyáš

Třída: sekunda A
Třídní učitel: Mgr. Nývltová Jindra

Balcar Martin, Bartošová Adriana, Bělobrádková Adéla, Brandejsová Tereza, Brožová Eliška, Bureš Petr, Dohnalová Barbora, Fröde David, Horáková Veronika, Hronková Vendula, Jůzová Rozálie, Kábrt Jiří, Kašpar Danny, Kordová Nicol, Kozlová Marie, Misarová Anna, Moravíková Jana, Nguyen Thi Linh Chi, Pokorný Šimon, Řeháková Lucie, Říhová Barbora, Spilka Matouš, Svídová Pavla, Švecová Veronika, Tuček Bartoloměj, Valášek Filip, Vlach Eduard, Vočadlo Petr, Volný Martin, Vostřes Tomáš, Žibřid Jan

Třída: sekunda B
Třídní učitel: Mgr. Veverka Jan

Adámková Jana, Bílý Jonáš, Blažková Lucie, Čížková Doubravka, Dědková Martina, Dřízal Tomáš, Fetter Šimon, Hásková Eliška, Jireček Jakub, Klepáček Milan, Klouček Matěj, Krčmářová Hana, Kubínová Matylda, Laštovic Matěj, Lichá Lucie, Machová Anna, Modrá Tereza, Mýl Karel, Němec Jeroným, Neumannová Eliška, Pham Thuy Dung, Pospíšil Josef, Roztočilová Nikol, Řezníčková Kamila, Říhová Kateřina, Šedivý Ludvík, Šretrová Adéla, Švorčík František, Uhlířová Zora, Vít Štěpán

Třída: tercie A
Třídní učitel: Mgr. Škodová Gerda

Ansorgová Miroslava, Benediktová Anna, Cihlářová Barbora, Čermáková Lucie, Čermáková Radka, Dernerová Kristýna, Hanka Kryštof, Hegerová Tereza, Holá Eliška, Hruša Mikoláš, Jelenová Veronika, Karásek Jan, Kejzlarová Karolína, Kubínová Eliška, Kuneš Jan, Matyska Václav, Melichar Vít, Miščuková Karla, Novák Petr, Poláček Adam, Regnerová Zuzana, Rohulánová Martina, Rýdlová Barbora, Šanovcová Veronika, Tomáš Petr, Vašíček Petr, Vlček Jakub, Vlčková Šárka, Vokůrková Anna, Vyskočilová Vendula, Žďára Matyáš

Třída: tercie B
Třídní učitel: Mgr. Divišek Jiří

Bohadlová Barbora, Bolková Sára Anna, Brejtr Kryštof, Čelková Diana, Hanušová Veronika, Hladík Richard, Honsová Barbora, Hrnčíř Adam, Janatková Andrea, Jirsa Vilém, Jochová Simona, Kašparová Karolína, Kostyšynová Zora, Kumpošt Daniel, Marešová Andrea, Matějů Nikola, Nehyba Filip, Pachta Ondřej, Petráková Anežka, Pham Thu Giang, Prouzová Tereza, Simons Sylvia Caterina, Staňková Anežka, Šašinková Tereza, Vencl Kryštof, Veverková Adéla, Vrzáček Matěj, Vydláková Markéta, Zítko Lukáš

Třída: kvarta A
Třídní učitel: Mgr. Klemenc Jaroslav

Bílská Berenika, Dědek Jiří, Dítětová Markéta, Doucha Martin, Dušková Michaela, Dvořáková Eliška, Ferrara Ida Giada, Foglar Jakub, Havel Tomáš, Havlenová Tereza, Hejzlar Filip, Hoeben Dagmar, Horáková Vojtěška, Hůlková Adéla, Joštová Šárka, Klamtová Natálie, Kordová Alexandra, Králová Daniela, Kubín Matouš, Línková Eliška, Macháček Jakub, Marks Dominik, Míšková Agnes, Neumann Jonáš, Schmidtová Tereza, Sychrovská Klára, Šatný Ondřej, Štěpánová Jitka, Štoková Magdaléna, Uhlíková Darina

Třída: kvarta B
Třídní učitel: Mgr. Uždilová Radka

Gajdošová Eliška, Janovská Klára, Kabelová Alexandra, Klemens Matyáš, Klimešová Johana, Kozlová Doubravka, Kuřátková Barbora, Kyprová Kamila, Lubas Jaromír, Maněnová Karolína, Markovcijová Žanna, Mazura Tobiáš, Moravec Vít, Nermuťová Ema, Nosek Vojtěch, Pospíšilová Františka, Prouza Jan, Rousková Nina, Řehůřková Lucie, Schön Jakub, Šichanová Lucie, Štěpán Adam, Švecová Barbora, Thi Huong Mai Vu, Tylšová Zuzana, Veverka Ondřej, Vítová Tereza, Vysoký Jakub, Železová Iveta

Třída: kvinta A
Třídní učitel: RNDr. Balcarová Veronika

Balašová Veronika, Carlino Adriana Zdenka, Cvejn Tomáš, Doubková Anežka, Dvořáčková Natálie, Felkl Matěj, Holečková Michaela, Jerman Michal, Ježková Bára, Kaválková Leona, Koukolová Tereza, Kunešová Justýna, Kvapilová Veronika, Kvirencová Adéla, Luciak Petr, Lukáš Ondřej, Máslová Anna, Nováčková Mahulena, Podaná Magdaléna, Říha Vojtěch, Shkola Yevheniia, Slavíková Karolína, Syrovátka Jakub, Špaček Vojtěch, Švitorka Jakub, Turčík Jozef, Urbanová Veronika, Vacek Šimon

Třída: kvinta B
Třídní učitel: Mgr. Vrátilová Hana

Bartoš Jan, Bělobrádková Klára, Bydžovský Marián, Drašnar Matěj, Hagara Natan, Halamková Veronika, Herzig Kristián, Homolka Jan, Ježek Jan, Ježková Jana, Jirsová Barbora, Kopanycja Julie, Kováčová Klára, Králová Veronika, Krčmář Jan, Krtičková Pavla, Kunteová Anna, Niklová Mariana, Novák Martin, Prouzová Michaela, Rydlová Markéta, Správka Tadeáš, Stárová Nikola, Šintáková Jaroslava, Šmída Jáchym, Špaček Ondřej, Vančák Antonín, Voborníková Jana

Třída: sexta A
Třídní učitel: Mgr. Zapletalová Petra

Bartošová Kateřina, Bartůněk Lukáš, Breitrová Adéla, Budař Dominik, Doležal Jan, Dušková Kristýna, Fidler Lukáš, Fišer Daniel, Franc Matyáš, Heger Tomáš, Horkel Jan, Jelenová Anna, Ladma Lukáš, Mastíková Monika, Němečková Barbora, Pham Minh Tung, Ptáček Bohdan, Staněk Antonín, Šesták Jan, Vacek Jakub, Valášková Adéla, Vlčková Monika, Vykoukal David, Winter Patrik, Zákravský Jan, Zetek Jan

Třída: sexta B
Třídní učitel: Mgr. Jaroušová Jiřina

Bohuška Matyáš, Brejtr Martin, Cvrkal František, Čeňková Adéla, Duroň Petr, Hejzlar Jakub, Holečková Klára, Hubková Klára, Kincl Julian, Klimeš Jakub, Majer Daniel, Mervartová Helena, Nibilevyčová Nikoletta, Nováková Klára, Novotná Kristýna, Pitřinec Ondřej, Pozděnová Klára, Rufer Dominik, Říhová Monika, Schwarzová Anna, Strnadová Ema, Strnad Tobiáš, Šnorbertová Zuzana, Štěpán Michal, Veverka Kryštof, Veverka Matěj, Vorokhta Evheniy

Třída: septima A
Třídní učitel: RNDr. Matěnová Ivana

Bohadlová Markéta, Brát Vladimír, Brožová Alice, Čejchan Jakub, Gajdošová Oluša, Grulich Jaroslav, Chobotská Barbora, Janečka Kryštof, Jirmanová Jana, Lemfeldová Petra, Macháčková Tereza, Mazurová Štěpánka, Meier Jan, Němečková Kateřina, Obst Michael, Pollak Štěpán, Popl Richard, Remešová Julie, Rosa Marek, Růžičková Rozálie, Shejbalová Eliška, Spilková Aneta, Strelec Matyáš, Šimek Filip, Ťokan Vojtěch, Vojtíšek Matyáš, *Vydláková Kateřina

Třída: septima B
Třídní učitel: Mgr. Forejt Ivo

Bartošová Kristýna, Berthová Tereza, Bílá Michaela, Bílková Anna Marie, Brožová Vendula, Effenberk Jeroným, Felkl Martin, Fiedlerová Kateřina, Háze Matyáš, Hůlek Jáchym, Ježek Daniel, Joudal Adam, Kolář Filip, Kratěnová Alžběta, Kroutvar Václav, Křenková Karolína, Mejstříková Nicola, Melicharová Veronika, Novák Ivo, Pěček Jan, Pešek Ondřej, Pflügerová Anna, Preclíková Tea, Ptáček Ondřej, Řehůřková Anna, Semeráková Kristýna, Šolc Petr, Šretrová Lada

Třída: oktáva A
Třídní učitel: Mgr. Zapletal David

Cedidla Aleš, Cejnarová Adéla, Čech Martin, Dědková Kamila, Dostál Jiří, Dvořáček Antonín, Falta Matyáš, Horáček Pavel, Horký Jakub, Houšťek František, Jarolímek Michal, Kaniová Karolína, Kozáková Kristýna, Krtička Josef, Linhardtová Natálie, Matoušková Karolína, Niklová Emma, Pacák Hynek, Prouza Lukáš, Prudil Šimon, Schejbal Jakub, Šanovcová Alena, Šnorbertová Michaela, Štěpánková Barbora, Štěpánová Hana, Štimová Hana, Tomek Viktor, Voborníková Nela, Vydláková Monika

Třída: oktáva B
Třídní učitel: Mgr. Brát Richard

Čejchan Jan, Fišerová Anna, Hanousková Kristýna, Hlavatá Nikola, Horák Jakub, Hrubá Karolína, Ježek Jakub, Kejzlarová Kateřina, Klímová Darina, Komůrková Veronika, Laubacher Jan, Lipovský Tomáš, Lukášová Ivana, Máslo Jan, Moc Jiří, Nosek Jakub, Poláček Miroslav, Skořepová Kateřina, Stryhalová Nela, Stuchlík Martin, Svobodová Veronika, Šimůnková Šárka, Škodová Sabina, Štěpánová Pavla, Tučková Anežka, Vacková Aneta, Vaňková Pavlína

Třída: 1.A
Třídní učitel: Mgr. Macura Štěpán

Arribasová Escribano Carmen, Bartošová Aneta, Bornová Lucie, Čepová Lucie, Čuhanič Vojtěch, Doležalová Michaela, Eichlerová Klára, Hájek Martin, Jadrný František, Johnová Barbora, Kálalová Ludmila, Kálalová Marie, Klimeš Šimon, Kubeček Josef, Kubečková Renata, Lembej Vojtěch, Lichterová Elizabeth, Mokrejšová Jitka, Nývltová Dorota, Plšek Viktor, Regnerová Alžběta, Sporrer Kimberley, Stonjeková Dominika, Škorpík Filip, Šmídová Adriana, Šrůtková Klára, Thérová Valérie, Tichý Lukáš, Vítek Tomáš

Třída: 1.B
Třídní učitel: RNDr. Preclík Jan, Ph.D.

Balcar Jiří, Cihlářová Adriana, Donátová Denisa, Dyntarová Leona, Geldnerová Andrea, Havlová Anna, Hejnová Josefína, Herman Tomáš, Hornych Vojtěch, Hošková Alžběta, Houserová Adéla, Ježek Martin, Kosař Aleš, Kovářová Kateřina, Kubíčková Štěpánka, Nováková Dorota, Nývlt Daniel, Nývltová Denisa, Pachta Vladimír, Pelikán Jiří, Roštejnský Adam, Sedláček Jan, Shejbalová Veronika, Smola Martin, Štěpánek Matěj, Švorcová Michaela, Tetauerová Jana, Vaňková Veronika, Vojtěch Filip, Vosáhlo Michal

Třída: 2.A
Třídní učitel: Mgr. Škodová Šárka

Bártová Angelika, Burdych Tomáš, Hejčl Petr, Hejčlová Monika, Hejzlarová Šárka, Horáková Sára, Janečková Petra, Kotlan Dmytro, Kozák Štěpán, Levý Lukáš, Lišková Aneta, Macháňová Markéta, Nemejtová Aneta, Novotná Adéla, Rozínek Michal, Rožnovská Štěpánka, Rydlo Mikuláš, Sedláčková Nina, Sedláčková Zuzana, Scheuflerová Nikol, Strnadová Alžběta, Štrofová Vendula, Tymelová Julie, Vajsarová Viktorie, Veselý Adam, Vintrová Elena, Vítová Adéla, Werner Adam, Zaňková Monika, Zítková Petra

Třída: 2.B
Třídní učitel: Mgr. Pavlík Daniel

Adam Přemysl, Arribasová Escribano Marie, Bartoňová Nikola, Berková Vendula, Gallová Barbora, Hánová Veronika, Havrda Jakub, Hejkal Dan, Hrnčířová Lucie, Jandáčková Adéla, Janečková Markéta, Jirásek Martin, Joudalová Aneta, Kaplanová Lucie, Krombholzová Lucie, Mazáčová Klára, Nawrat Magdalena Marie, Petříček Vilém, Ratsamová Adéla, Rýdlová Veronika, Sadílková Tereza, Semerák Daniel, Semerák Lukáš, Skaláková Gabriela, Špaček Rudolf, Šrámková Veronika, Šrůtková Veronika, Vaníčková Marie, Važanová Lucie, Vodehnalová Anna

Třída: 3.A
Třídní učitel: Mgr. Fišerová Jitka

Antlová Viktorie, Čermák Marek, Duchoslavová Eliška, Fedak Oresta Jurijivna, Foglar Jaroslav, Fulková Šárka, Hanzlík Václav, Hejcman Ondřej, Hejna Ondřej, Hlávka Jakub, Hofmanová Tereza, Horká Magdaléna, Hornychová Pavlína, Hošek Vojtěch, Jančíková Petra, Ježek Josef, Ježek Michael, Jirásek Lukáš, Kebortová Karin, Košner Richard, Kotlan Khrystyna, Meierová Bára, Melicharová Anna, Morávková Anet, Nývltová Sabina, Rufferová Adéla, Součková Tereza, Škopová Veronika, Tomášová Klára, Vagalová Daniela, Vanclová Anna

Třída: 3.B
Třídní učitel: Mgr. Rojtová Iva

Demartini Andrea, Duchatschová Jana, Hofman Denis, Kollertová Lucie, Konvalinová Denisa, Kratěnová Karolína, Krieglerová Anna, Kubečková Michaela, Kubrt Daniel, Kuneš Jiří, Lamka Tomáš, Matysková Zdislava, Mědílková Nela, Morávková Lucie, Novák Vojtěch, Ouředníková Alena, Pábelová Bára, Pavlík Adam, Prouza Matěj, Rohan Ivo, Staňková Veronika, Šafránek Štěpán, Šulcová Markéta, Tučková Aneta, Turková Kateřina, Uždil Martin, Valášková Denisa, Venclová Anna, Viková Tereza, Vítková Renata, Vrzáňová Klára

Třída: 4.A
Třídní učitel: Mgr. Polák Zdeněk

Bejrová Žaneta, Carlino Rosa Teresa, Černý David, Divišková Kateřina, Filip Štěpán, Hejzlar Ondřej, Horáková Alena, Hrodek Tomáš, Jansa Radek, Jansa Tomáš, Jarešová Adéla, Jerman Vojtěch, Jirmanová Sabina, Klimešová Karolína, Kubíková Sára, Kudrnáčová Alma, Lorencová Miroslava, Martínek Roman, Novák Matěj, Peterová Sandra, Prouzová Zuzana, Regnerová Magdalena, Semerák Tomáš, Sochorová Silvie, Šimková Kamila, Švorc Martin, Urbanová Nikol, Výborný Vojtěch, Zejdová Nikola, Zobalová Šárka

Třída: 4.B
Třídní učitel: Mgr. Půlpánová Petra

Červíček Martin, Čeřovský Martin, Ďurďová Tereza, Habrová Dana, Halešová Michaela, Hilscherová Daniela, Hlaviznová Klára, Horáková Václava, Jarý Miroslav, Jirásek Martin, Johnová Eliška, Kavan Patrik, Kollert Tomáš, Kunová Jana, Melda Jan, Nyklíček Jan, Osobová Bára, Pfeiferová Kristina, Piňosová Michaela, Plšek Filip, Regnerová Adéla, Šesler Adam, Štěpánková Aneta, Trejtnarová Alena, Trojtl Jan, Ulrichová Karolína, Wolf Pavel, Zelená Kristýna, Žůrek Dominik