Seznam studentů

Seznam studentů ve školním roce 2018-19

Třída: prima A
Třídní učitel: Mgr. Nývltová Jindra

Balcar Martin, Bartošová Adriana, Bělobrádková Adéla, Brandejsová Tereza, Brožová Eliška, Bureš Petr, Dohnalová Barbora, Fröde David, Horáková Veronika, Hronková Vendula, Jůzová Rozálie, Kábrt Jiří, Kašpar Danny, Kordová Nicol, Kozlová Marie, Misarová Anna, Moravíková Jana, Pokorný Šimon, Řeháková Lucie, Říhová Barbora, Spilka Matouš, Svídová Pavla, Švecová Veronika, Tuček Bartoloměj, Valášek Filip, Vlach Eduard, Vočadlo Petr, Volný Martin, Vostřes Tomáš, Žibřid Jan

Třída: prima B
Třídní učitel: Mgr. Veverka Jan

Adámková Jana, Bílý Jonáš, Blažková Lucie, Čížková Doubravka, Dědková Martina, Dřízal Tomáš, Fetter Šimon, Hásková Eliška, Jireček Jakub, Klepáček Milan, Klouček Matěj, Krčmářová Hana, Kubínová Matylda, Laštovic Matěj, Lichá Lucie, Machová Anna, Modrá Tereza, Mýl Karel, Němec Jeroným, Neumannová Eliška, Pham Thuy Dung, Pospíšil Josef, Roztočilová Nikol, Řezníčková Kamila, Říhová Kateřina, Šedivý Ludvík, Šretrová Adéla, Švorčík František, Uhlířová Zora, Vít Štěpán

Třída: sekunda A
Třídní učitel: Mgr. Škodová Gerda

Ansorgová Miroslava, Benediktová Anna, Cihlářová Barbora, Čermáková Lucie, Čermáková Radka, Dernerová Kristýna, Hanka Kryštof, Hegerová Tereza, Holá Eliška, Hruša Mikoláš, Jelenová Veronika, Karásek Jan, Kejzlarová Karolína, Kubínová Eliška, Kuneš Jan, Matyska Václav, Melichar Vít, Miščuková Karla, Novák Petr, Poláček Adam, Regnerová Zuzana, Rohulánová Martina, Rýdlová Barbora, Šanovcová Veronika, Tomáš Petr, Vašíček Petr, Vlček Jakub, Vlčková Šárka, Vokůrková Anna, Vyskočilová Vendula, Žďára Matyáš

Třída: sekunda B
Třídní učitel: Mgr. Divišek Jiří

Bohadlová Barbora, Bolková Sára Anna, Brejtr Kryštof, Čelková Diana, Hanušová Veronika, Hladík Richard, Honsová Barbora, Hrnčíř Adam, Janatková Andrea, Jirsa Vilém, Jochová Simona, Kašparová Karolína, Kostyšynová Zora, Kumpošt Daniel, Marešová Andrea, Matějů Nikola, Nehyba Filip, Pachta Ondřej, Petráková Anežka, Pham Thu Giang, Prouzová Tereza, Simons Sylvia Caterina, Staňková Anežka, Šašinková Tereza, Vencl Kryštof, Veverková Adéla, Vrzáček Matěj, Vydláková Markéta, Zítko Lukáš

Třída: tercie A
Třídní učitel: Mgr. Klemenc Jaroslav

Bílská Berenika, Dědek Jiří, Dítětová Markéta, Doucha Martin, Dušková Michaela, Dvořáková Eliška, Ferrara Ida Giada, Foglar Jakub, Havel Tomáš, Havlenová Tereza, Hejzlar Filip, Hoeben Dagmar, Horáková Vojtěška, Hůlková Adéla, Joštová Šárka, Klamtová Natálie, Kordová Alexandra, Králová Daniela, Kubín Matouš, Línková Eliška, Macháček Jakub, Marks Dominik, Míšková Agnes, Neumann Jonáš, Schmidtová Tereza, Sychrovská Klára, Šatný Ondřej, Štěpánová Jitka, Štoková Magdaléna, Uhlíková Darina

Třída: tercie B
Třídní učitel: Mgr. Uždilová Radka

Gajdošová Eliška, Janovská Klára, Kabelová Alexandra, Klemens Matyáš, Klimešová Johana, Kozlová Doubravka, Kuřátková Barbora, Kyprová Kamila, Lubas Jaromír, Maněnová Karolína, Markovcijová Žanna, Mazura Tobiáš, Moravec Vít, Nermuťová Ema, Nosek Vojtěch, Pospíšilová Františka, Prouza Jan, Rousková Nina, Řehůřková Lucie, Schön Jakub, Šichanová Lucie, Štěpán Adam, Švecová Barbora, Thi Huong Mai Vu, Tylšová Zuzana, Veverka Ondřej, Vítová Tereza, Vysoký Jakub, Železová Iveta

Třída: kvarta A
Třídní učitel: Mgr. Karásková Helena

Balašová Veronika, Carlino Adriana Zdenka, Cvejn Tomáš, Dědek Pavel, Doubková Anežka, Dvořáčková Natálie, Felkl Matěj, Holečková Michaela, Hylena Libor, Jerman Michal, Ježková Bára, Kaválková Leona, Koukolová Tereza, Kunešová Justýna, Kvapilová Veronika, Kvirencová Adéla, Luciak Petr, Lukáš Ondřej, Máslová Anna, Matoušek Matěj, Nováčková Mahulena, Podaná Magdaléna, Říha Vojtěch, Shkola Yevheniia, Slavíková Karolína, Syrovátka Jakub, Špaček Vojtěch, Švitorka Jakub, Turčík Jozef, Urbanová Veronika, Vacek Šimon

Třída: kvarta B
Třídní učitel: Mgr. Poutník Milan

Bartoš Jan, Bělobrádková Klára, Brátová Magdalena Terezie, Bydžovský Marián, Drašnar Matěj, Hagara Natan, Halamková Veronika, Herzig Kristián, Homolka Jan, Ježek Jan, Ježková Jana, Jirsová Barbora, Kopanycja Julie, Kováčová Klára, Králová Veronika, Krčmář Jan, Krtičková Pavla, Kunteová Anna, Niklová Mariana, Novák Martin, Prouzová Michaela, Rydlová Markéta, Správka Tadeáš, Stárová Nikola, Šintáková Jaroslava, Šmída Jáchym, Špaček Ondřej, Vančák Antonín, Voborníková Jana

Třída: kvinta A
Třídní učitel: Mgr. Zapletalová Petra

Bartošová Kateřina, Bartůněk Lukáš, Breitrová Adéla, Budař Dominik, Daksová Nikol, Doležal Jan, Dušková Kristýna, Fidler Lukáš, Fišer Daniel, Franc Matyáš, Heger Tomáš, Horká Magdalena Dorotea, Horkel Jan, Jelenová Anna, Ladma Lukáš, Mastíková Monika, Němečková Barbora, Pham Minh Tung, Ptáček Bohdan, Staněk Antonín, Šesták Jan, Vacek Jakub, Valášková Adéla, Vlčková Monika, Vykoukal David, Winter Patrik, Zákravský Jan, Zetek Jan

Třída: kvinta B
Třídní učitel: Mgr. Jaroušová Jiřina

Bohuška Matyáš, Brejtr Martin, Cvrkal František, Čeňková Adéla, Duroň Petr, Hejzlar Jakub, Holečková Klára, Hubková Klára, Chrastina Jan, Kincl Julian, Klimeš Jakub, Majer Daniel, Mervartová Helena, Nibilevyčová Nikoletta, Nováková Klára, Novotná Kristýna, Pitřinec Ondřej, Pozděnová Klára, Rufer Dominik, Říhová Monika, Strnadová Ema, Strnad Tobiáš, Šnorbertová Zuzana, Štěpán Michal, Veverka Kryštof, Veverka Matěj, Vorokhta Evheniy, Žáčková Lucie

Třída: sexta A
Třídní učitel: RNDr. Matěnová Ivana

Bohadlová Markéta, Brát Vladimír, Brožová Alice, Čejchan Jakub, Gajdošová Oluša, Grulich Jaroslav, Chobotská Barbora, Jirmanová Jana, Lemfeldová Petra, Macháčková Tereza, Mazurová Štěpánka, Meier Jan, Němečková Kateřina, Obst Michael, Pollak Štěpán, Popl Richard, Remešová Julie, Rosa Marek, Růžičková Rozálie, Shejbalová Eliška, Spilková Aneta, Strelec Matyáš, Šimek Filip, Ťokan Vojtěch, Vojtíšek Matyáš, Vydláková Kateřina

Třída: sexta B
Třídní učitel: Mgr. Forejt Ivo

Bartošová Kristýna, Berthová Tereza, Bílá Michaela, Bílková Anna Marie, Brožová Vendula, Effenberk Jeroným, Felkl Martin, Fiedlerová Kateřina, Háze Matyáš, Hůlek Jáchym, Ježek Daniel, Joudal Adam, Kolář Filip, Kratěnová Alžběta, Kroutvar Václav, Křenková Karolína, Mejstříková Nicola, Melicharová Veronika, Novák Ivo, Pěček Jan, Pešek Ondřej, Pflügerová Anna, Preclíková Tea, Ptáček Ondřej, Řehůřková Anna, Semeráková Kristýna, Šolc Petr, Šretrová Lada

Třída: septima A
Třídní učitel: Mgr. Zapletal David

Cedidla Aleš, Cejnarová Adéla, Čech Martin, Dědková Kamila, Dostál Jiří, Dvořáček Antonín, Falta Matyáš, Horáček Pavel, Horký Jakub, Houšťek František, Jarolímek Michal, Kaniová Karolína, Kozáková Kristýna, Krtička Josef, Linhardtová Natálie, Matoušková Karolína, Niklová Emma, Pacák Hynek, Prouza Lukáš, Prudil Šimon, Schejbal Jakub, Šanovcová Alena, Šnorbertová Michaela, Štěpánková Barbora, Štěpánová Hana, Štimová Hana, Tomek Viktor, Voborníková Nela, Vydláková Monika

Třída: septima B
Třídní učitel: Mgr. Brát Richard

Čejchan Jan, Fišerová Anna, Hanousková Kristýna, Hlavatá Nikola, Horák Jakub, Hrubá Karolína, Ježek Jakub, Kejzlarová Kateřina, Klímová Darina, Laubacher Jan, Lipovský Tomáš, Lukášová Ivana, Máslo Jan, Moc Jiří, Nosek Jakub, Poláček Miroslav, Skořepová Kateřina, Stryhalová Nela, Stuchlík Martin, Svobodová Veronika, Škodová Sabina, Štěpánová Pavla, Tučková Anežka, Vacková Aneta, Vaňková Pavlína

Třída: oktáva A
Třídní učitel: Mgr. Sršňová Iva

Balcar Vojtěch, Bartová Jana, Brátová Pavla, Brychta Adam, Čermáková Kateřina, Čížková Petra, Drašnarová Lucie, Gavlasová Radka, Hedrlínová Martina, Hrach Martin, Chylková Michaela, Knapovská Pavlína, Křivda Tomáš, Lisáková Adéla, Mach Jan, Mastík Petr, Mládková Veronika, Nováková Edita, Palatová Adéla, Pikman Jan, Pitřinec Jakub, Pollaková Kateřina, Prokopová Julie, Prouza Josef, Řezníčková Andrea, Říha Miroslav, Sichrovský Benjamin, Špeldová Marta, Vít Ondřej, Zoufal Lubor

Třída: oktáva B
Třídní učitel: RNDr. Preclík Jan, Ph.D.

Brejtr Vojtěch, Čápová Kateřina, Černý Lukáš, Divišek Jakub, Drábková Nikola, Dušek Jan, Dvořáková Markéta, Frimlová Štěpánka, Grohmann Matěj, Herzig Antonín, Horká Anna, Horkelová Simona, Hubková Kristina, Jansová Alžběta, Jermanová Kateřina, Joska Vojtěch, Klikar Vojtěch, Křížová Denisa, Kubíček Tomáš, Lemfeldová Lucie, Lukášek David, Macek Matouš, Matoulek Michal, Možíšová Jana, Škoda Štěpán, Šraitr Michal, Tomková Jana, Továrek David, Volhejnová Anna, Vyskočil Vojtěch

Třída: 1.A
Třídní učitel: Mgr. Škodová Šárka

Bártová Angelika, Burdych Tomáš, Hejčl Petr, Hejčlová Monika, Hejzalrová Šárka, Horáková Sára, Janečková Petra, Kotlan Dmytro, Kozák Štěpán, Levý Lukáš, Lišková Aneta, Macháňová Markéta, Nemejtová Aneta, Novotná Adéla, Rozínek Michal, Rožnovská Štěpánka, Rydlo Mikuláš, Sedláčková Nina, Sedláčková Zuzana, Scheuflerová Nikol, Strnadová Alžběta, Štrofová Vendula, Tymelová Julie, Vajsarová Viktorie, Veselý Adam, Vintrová Elena, Vítová Adéla, Werner Adam, Zaňková Monika, Zítková Petra

Třída: 1.B
Třídní učitel: Mgr. Pavlík Daniel

Adam Přemysl, Arribasová Escribano Marie, Bartoňová Nikola, Berková Vendula, Gallová Barbora, Hánová Veronika, Havrda Jakub, Hejkal Dan, Hrnčířová Lucie, Jandáčková Adéla, Janečková Markéta, Jirásek Martin, Joudalová Aneta, Kaplanová Lucie, Krombholzová Lucie, Mazáčová Klára, Nawrat Magdalena Marie, Petříček Vilém, Ratsamová Adéla, Rýdlová Veronika, Sadílková Tereza, Semerák Daniel, Semerák Lukáš, Skaláková Gabriela, Špaček Rudolf, Šrámková Veronika, Šrůtková Veronika, Vaníčková Marie, Važanová Lucie, Vodehnalová Anna

Třída: 2.A
Třídní učitel: Mgr. Fišerová Jitka

Antlová Viktorie, Čermák Marek, Duchoslavová Eliška, Fedak Oresta, Foglar Jaroslav, Fulková Šárka, Hanzlík Václav, Hejcman Ondřej, Hejna Ondřej, Hlávka Jakub, Hofmanová Tereza, Horká Magdaléna, Hornychová Pavlína, Hošek Vojtěch, Jančíková Petra, Ježek Michael, Kebortová Karin, Košner Richard, Kotlan Khrystyna, Meierová Bára, Melicharová Anna, Morávková Anet, Nývltová Sabina, Rufferová Adéla, Součková Tereza, Škopová Veronika, Tomášová Klára, Vagalová Daniela, Vanclová Anna

Třída: 2.B
Třídní učitel: Mgr. Rojtová Iva

Duchatschová Jana, Hofman Denis, Kollertová Lucie, Konvalinová Denisa, Kratěnová Karolína, Krieglerová Anna, Kubečková Michaela, Kubrt Daniel, Kuneš Jiří, Lamka Tomáš, Matysková Zdislava, Mědílková Nela, Morávková Lucie, Novák Vojtěch, Ouředníková Alena, Pábelová Bára, Pavlík Adam, Prouza Matěj, Rohan Ivo, Staňková Veronika, Šafránek Štěpán, Šulcová Markéta, Tučková Aneta, Turková Kateřina, Uždil Martin, Valášková Denisa, Venclová Anna, Viková Tereza, Vítková Renata, Vrzáňová Klára

Třída: 3.A
Třídní učitel: Mgr. Polák Zdeněk

Bejrová Žaneta, Carlino Rosa Teresa, Černý David, Divišková Kateřina, Filip Štěpán, Hejzlar Ondřej, Horáková Alena, Hrodek Tomáš, Jansa Radek, Jansa Tomáš, Jarešová Adéla, Jerman Vojtěch, Ježek Josef, Jirmanová Sabina, Klimešová Karolína, Kubíková Sára, Kudrnáčová Alma, Lorencová Miroslava, Martínek Roman, Novák Matěj, Peterová Sandra, Prouzová Zuzana, Regnerová Magdalena, Semerák Tomáš, Sochorová Silvie, Šimková Kamila, Švorc Martin, Výborný Vojtěch, Zejdová Nikola, Zobalová Šárka

Třída: 3.B
Třídní učitel: Mgr. Půlpánová Petra

Červíček Martin, Čeřovský Martin, Ďurďová Tereza, Habrová Dana, Halešová Michaela, Hilscherová Daniela, Hlaviznová Klára, Horáková Václava, Jarý Miroslav, Jirásek Martin, Johnová Eliška, Kavan Patrik, Kollert Tomáš, Kunová Jana, Melda Jan, Nyklíček Jan, Osobová Bára, Pfeiferová Kristina, Piňosová Michaela, Plšek Filip, Regnerová Adéla, Šesler Adam, Štěpánková Aneta, Trejtnarová Alena, Trojtl Jan, Ulrichová Karolína, Wolf Pavel, Žůrek Dominik

Třída: 4.A
Třídní učitel: Ing. Vích Dalibor

Baladová Monika, Cepr Michal, Filip Michal, Hanušová Anna, Hrachová Anna, Hrudková Natálie, Kadaníková Michaela, Kaválek David, Konáš Rudolf, Kotlan Ivan, Králová Michaela, Lelek Michal, Levinský Vít, Lukavská Tereza, Marková Petra, Matušková Daniela, Matyska Josef, Nocarová Denisa, Pfeiffer Luboš, Poláček Jaromír, Pošmura Dominik, Procházková Kateřina, Prokopová Simona, Prouza Vojtěch, Roztočilová Bára, Svobodová Markéta, Škoda Jan, Tecza Anna, Vondrášková Adéla, Votrubová Pavlína

Třída: 4.B
Třídní učitel: Mgr. Slavík Libor

Balcar Marek, Bernard Adam, Čuhanič Jakub, Hak Tomáš, Halamková Kateřina, Hartmann Kurt, Jirman Tomáš, Klimeš Henrich, Komárková Monika, Kosová Veronika, Lír Filip, Listoň Martin, Majerová Kateřina, Martincová Jana, Mědílková Barbora, Mrázek Josef, Nosková Adéla, Novotný Miloslav, Pěničková Jana, Sedláčková Barbora, Semerák Petr, Staňková Pavla, Svědirohová Pavla, Škopová Kateřina, Šperling Jiří, Thérová Veronika, Vintera David, Závadová Tereza, Zobalová Hana, Zvoníčková Denisa