Fotokroužek

Fotokroužek na Potštejně

Fotokroužek se vydal v úterý 25. června 2019 na výlet. Navštívili jsme hrad Potštejn a snažili se vytvořit co nejhezčí fotografie. V září je vystavíme ve vestibulu školy.

Fotokroužek v Josefově

V sobotu 12. května 2018 se členové fotokroužku vydali do Josefova. Navštívili jsme jezdecké parkurové závody a akci Kabrouši v pevnosti, což je výstava kabrioletů.  Všichni členové se snažili pořídit co nejlepší fotografie, které si žáci naší školy budou moci prohlédnout na výstavě ve vestibulu Jiráskova gymnázia.

Fotokroužek v Ratibořicích

V úterý 10. dubna se fotokroužek vydal do Ratibořic vytvořit za krásného počasí ještě krásnější snímky. Po několika hodinách tvůrčí práce (viz fotogalerie) se zdá, že vznikly vydařené fotografie, které si žáci školy budou moci prohlédnout na výstavě ve vestibulu školy.

První místo ve fotosoutěži!

Člen fotokroužku Štěpán Filip ze třídy 2.A se ve fotosoutěži pořádané časopisem WINE&DEGUSTATION umístil na prvním místě a vyhrál fotoaparát. Téma soutěže bylo Jídlo a víno jako umělecké dílo.