|
|
|
|
|
2
|
3
|
4
-
Exkurze 8.V
-
Testování ČŠI 6.W
• •
|
5
-
Chemická olympiáda
Chemická olympiáda
5.3.2024
okresní kolo ChO kategorie D
Ks, Zá
učebny Ch1, Ch2, 1.-4. hod. Ch
Více podrobností
-
Přednáška
Přednáška
5.3.2024 @ 10:00 - 12:00
Technologická gramotnost, aula
pro zájemce, spíše SŠ, dozor upřesníme
Více podrobností
-
Kurz plavání 2.B
• • •
|
6
-
Exkurze 8.V
Exkurze 8.V
6.3.2024 - 7.3.2024 @
Mc, Ns, Vv
6.3. Pražské židovské muzeum + Muzeum literatury - Památník národního písemnictví
Divadlo - Městská divadla Pražská - Čurda, hrdina jedné prohry/ Studio hrdinů - Manželka publikovaného básníka/ Divadlo v Řeznické - Nord, Ost
7.3. Památník obětí heydrichiády + Národní galerie
Divadlo - Divadlo v Dlouhé - Romeo, Julie a tma
Více podrobností
-
Kurz plavání 6.W
• •
|
7
-
Exkurze 8.V
Exkurze 8.V
6.3.2024 - 7.3.2024 @
Mc, Ns, Vv
6.3. Pražské židovské muzeum + Muzeum literatury - Památník národního písemnictví
Divadlo - Městská divadla Pražská - Čurda, hrdina jedné prohry/ Studio hrdinů - Manželka publikovaného básníka/ Divadlo v Řeznické - Nord, Ost
7.3. Památník obětí heydrichiády + Národní galerie
Divadlo - Divadlo v Dlouhé - Romeo, Julie a tma
Více podrobností
-
Testování ČŠI 6.V
• •
|
8
-
Testování ČŠI 2.A
-
Testování ČŠI 2.B
Testování ČŠI 2.B
8.3.2024 @ 11:50 - 13:30
Sv (5. hod.), Pc (6. hod.), VT1 a VT2
Více podrobností
• •
|
9
|
10
|
11
-
Exkurze
-
Exkurze 4.A
Exkurze 4.A
11.3.2024 @ 8:00 - 10:45
Primátor a.s., Dobrošovská 130, 547 01 Náchod-Náchod 1, Česko
Více podrobností
-
Chemická olympiáda
Chemická olympiáda
11.3.2024 @ 10:55 - 12:35
kategorie C, test, Ks
2.A Hájková, Jelenová, Krupičková, Kubeček 2.B Váňa 6.W Mýl, Pospíšil, Vít 5.W Matjaš, Kubeček 1.A Machová, Zima
Více podrobností
• • •
|
12
-
Exkurze 4.A
Exkurze 4.A
12.3.2024 - 13.3.2024 @
literárně-historická exkurze Praha židovská Ný, Je Židovské muzeum, Muzeum heydrichiády, Bílá nemoc v Divadle na Vinohradech + další program v souladu s plánem exkurzí
Více podrobností
-
Lezecká stěna
Lezecká stěna
12.3.2024 @ 8:00 - 11:30
Sk, Pů
zájemci z řad studentů
Více podrobností
-
Exkurze 4.B
-
Kurz plavání 2.B
• • • •
|
13
-
Exkurze 4.A
Exkurze 4.A
12.3.2024 - 13.3.2024 @
literárně-historická exkurze Praha židovská Ný, Je Židovské muzeum, Muzeum heydrichiády, Bílá nemoc v Divadle na Vinohradech + další program v souladu s plánem exkurzí
Více podrobností
-
Kurz plavání 6.W
• •
|
14
-
Workshop Francouzská kuchyně - Fj (4.V+W, 5.V+W)
Workshop Francouzská kuchyně - Fj (4.V+W, 5.V+W)
14.3.2024 @ 8:00 - 13:30
Bg, Charlotte (rodilá mluvčí)
Více podrobností
-
Beseda se zástupci náchodské nemocnice
Beseda se zástupci náchodské nemocnice
14.3.2024 @ 14:00 - 15:30
sborovna
určeno zájemcům o studium lékařství a jiných zdravotnických oborů
Více podrobností
• •
|
15
|
16
|
17
|
18
-
Konverzační soutěž ve Fj
Konverzační soutěž ve Fj
18.3.2024
Hradec Králové
krajské kolo Bg, Barbora Škodová (4.W) a Anna Misarová (6.V)
Více podrobností
-
Konverzační soutěž ve Šj
Konverzační soutěž ve Šj
18.3.2024
První soukromé jazykové gymnázium, Hradec Králové
Pv, Tereza Řeháková (4.V), Anna Benediktová (7.V)
Více podrobností
-
Exkurze 8.W
Exkurze 8.W
18.3.2024 @ 8:00 - 10:45
Primátor a.s., Dobrošovská 130, 547 01 Náchod-Náchod 1, Česko
Více podrobností
• • •
|
19
-
Biologická olympiáda
Biologická olympiáda
19.3.2024
okresní kolo, Bc, Zv
učebna Bi, 1V a Bil
Hegerová, Rohulánová, Kubínová a Regnerová (7.V), Vydláková a Čelková (7.W), Hrnčířová (5.W)
Více podrobností
-
Pedagogické dny UHK - Fj 4.V+W, 5.V, 6.V+W
Pedagogické dny UHK - Fj 4.V+W, 5.V, 6.V+W
19.3.2024
Univerzita Hradec Králové – budova A, Hradecká 1227/4, 500 11 Hradec Králové-Hradec Králové 3, Česko
Bg, Fe
Le français en s'amusant - zábavné aktivity ve francouzštině, úniková hra ve francouzštině
Více podrobností
-
Překladatelský seminář a soutěž
-
Beseda 8.W, 4.B, 1.B, 5.W
Beseda 8.W, 4.B, 1.B, 5.W
19.3.2024 @ 9:00 - 10:30
se spisovatelkou Alenou Mornštajnovou (3. setkání v rámci akce Dannyho svaťák) Fr, Pů, , aula, vstupné 50 Kč
Více podrobností
-
Kurz plavání 2.B
• • • • •
|
20
-
Fyzikální olympiáda
Fyzikální olympiáda
20.3.2024
okresní kolo kategorie E, F
Vo, jedna učebna
Více podrobností
-
Kurz plavání 6.W
• •
|
21
-
Florbalový turnaj
Florbalový turnaj
21.3.2024
Hostinné, 543 71 Hostinné, Česko
krajské kolo
Rz
Jan Ježek 4.W
Marek Flašar 4.W
Jan Dřízal 4.W
Michal Štrof 4.V
Mikuláš Hejna 4.V
Vojta Majer 3.V
Josef Rychtera 3.V
Václav Podškubka 3.V
Jan Ježek 3.W
Více podrobností
-
Florbalový turnaj
-
Konverzační soutěž v Rj
Konverzační soutěž v Rj
21.3.2024
Hradec Králové
krajské kolo
Mo
Spilka Matouš (6.V)
Více podrobností
• • •
|
22
-
Biologická olympiáda
Biologická olympiáda
22.3.2024
Hradec Králové, Česko
krajské kolo kategorie A
Bc
Hegerová, Rohulánová a Regnerová (7.V)
Více podrobností
-
Přednáška 3.V+W
Přednáška 3.V+W
22.3.2024 @ 8:00 - 11:40
Fyzioterapie do škol, Mgr. Zuzana Vančáková, sborovna
1.-2. hod. 3.V
3.-4. hod. 3.W
Více podrobností
-
Technologická olympiáda
-
Matematický klokan
• • • •
|
23
|
24
|
25
-
Chemická olympiáda
Chemická olympiáda
25.3.2024
Hradec Králové, Česko
krajské kolo
Zá
Čtvrtečková (4.V), Škodová (4.W), Tyč (4.W), Vlachová (4.W), náhradnice: Andělová (4.V)
Více podrobností
-
Exkurze 4.B
Exkurze 4.B
25.3.2024 - 26.3.2024 @
Praha, Česko
Pů, Hv
Židovské muzeum a divadelní představení Bílá nemoc v Divadle ABC, Národní památník hrdinů heydrichiády, program (Ne)svobodná tvorba v Knihovně Václava Havla, Národní muzeum
Více podrobností
• •
|
26
-
Exkurze 4.B
Exkurze 4.B
25.3.2024 - 26.3.2024 @
Praha, Česko
Pů, Hv
Židovské muzeum a divadelní představení Bílá nemoc v Divadle ABC, Národní památník hrdinů heydrichiády, program (Ne)svobodná tvorba v Knihovně Václava Havla, Národní muzeum
Více podrobností
-
Matematická olympiáda
Matematická olympiáda
26.3.2024
Hradec Králové, Česko
krajské kolo kategorie Z9
Vo
Více podrobností
-
Přednáška 2.V+W, 3.V+W, 6.V+W, 2.A+B, 7.V+W, 3.A+B
Přednáška 2.V+W, 3.V+W, 6.V+W, 2.A+B, 7.V+W, 3.A+B
26.3.2024 @ 8:00 - 13:30
Více podrobností
-
Kurz plavání 2.B
• • • •
|
27
-
Exkurze 2.A
Exkurze 2.A
27.3.2024
exkurze a brigáda v PR Zbytka, příprava biotopu pro repatriaci vymírajícího hnědáska osikového, na akci se nejspíše bude natáčet reportáž České televize
Je
Více podrobností
-
Projektový den 4.V
Projektový den 4.V
27.3.2024
nácvik muzikálu na Prima sezónu
Hr, aula
Více podrobností
-
Zeměpisná olympiáda
Zeměpisná olympiáda
27.3.2024
Gymnázium Boženy Němcové, Pospíšilova 324/7, 500 03 Hradec Králové-Hradec Králové 3, Česko
Více podrobností
-
Přednáška 3.A+B
Přednáška 3.A+B
27.3.2024 @ 10:00 - 13:30
por. Mervart, 3.-4. hod. 3.A, 5.-6. hod. 3.B, sborovna
AMOK - Aktivní útočník
Více podrobností
-
Kurz plavání 6.W
• • • • •
|
28
|
29
|
30
|
31
|
|
|
|
|
|
|
|