Nástěnka školy

Žádost o ošetřovné

Vážení rodiče,

pokud splňujete podmínky a potřebujete od školy potvrzení o uzavření školy, obraťte se na nás e-mailem (sekretariat@gymnachod.cz) a my Vám potvrzení pošleme v elektronicky podepsaném pdf souboru.

V e-mailu uveďte příjmení, jméno, rodné číslo a třídu Vašeho dítěte.

Pavel Škoda, ředitel školy

Organizace výuky v době uzavření školy + informace k učebnicím

Aktualizace ze dne 15. 3. 2020

Na časté dotazy sděluji následující.

Pro učebnice a sešity do skříněk si určitě nemůžete. Je to zbytečné riziko. Učitelé se situaci buď přizpůsobí a obejdou se bez učebnic nebo Vám někdo příslušnou pasáž ofotí ze své učebnice a pošle Vám ji elektronicky. Někdo určitě doma učebnici má.

Připomínám také, že spousta vydavatelů umožnila studentům v této výjimečné době používat jejich elektronické učebnice zdarma. Stačí se jen zaregistrovat atp. Podívejte se po internetu nebo Vám poradí Váš učitel, pokud je bude chtít používat.

Děkuji za pochopení.

Milí studenti,

v době uzavření školy bude vaše výuka probíhat dálkově. Učitelé vám podle svých možností budou posílat úkoly, prezentace, cvičení atp. Intenzita a způsob komunikace je čistě v jejich kompetenci. Mohou vás na dálku i klasifikovat.

Prosím vás tedy o aktivní spolupráci.

Děkuji za pochopení.