Hlavní strana

Technologická olympiáda – registrace zahájena

Neváhej, sestav tříčlenný tým a 24. 3. 2023 se ve školním kole zkus vypořádat s otázkami z oblastí jako ELEKTROMOBILITA…
Přečíst celý článek
Technologická olympiáda – registrace zahájena

KyberSoutěž – první dvě místa v kraji

V září a říjnu 2022 se zájemci z řad studentů vyššího gymnázia zúčastnili soutěže v kybernetické bezpečnosti - KyberSoutěže (https://www.kybersoutez.cz).…
Přečíst celý článek
KyberSoutěž – první dvě místa v kraji

Soutěž 3D pro všechny – první, druhé, dvakrát třetí místo a dobrý skutek k tomu

V úterý 29. 11. 2022 se konalo v Praze na Gymnáziu Arabská vyhlášení výsledků 6. ročníku soutěže 3D pro všechny.…
Přečíst celý článek
Soutěž 3D pro všechny – první, druhé, dvakrát třetí místo a dobrý skutek k tomu

V soutěži Náboj junior na prvním místě!

V pátek 25. 11. 2022 se dva naše čtyřčlenné týmy zúčastnily soutěže Náboj Junior na Přírodovědecké fakultě Univerzity Hradec Králové.…
Přečíst celý článek
V soutěži Náboj junior na prvním místě!

RoBoDo – RoBoti v Dobrušce

Aneb jak jsme zjistili, že je dobré si přečíst pravidla, ale ani to někdy nemusí stačit. Podorlické vzdělávací centrum v Dobrušce…
Přečíst celý článek
RoBoDo – RoBoti v Dobrušce

Aktuality

Vyhlášení přijímacího řízení ke studiu od školního roku 2023-24

Ředitel Jiráskova gymnázia, Náchod, Řezníčkova 451 vyhlašuje 1. kolo přijímacího řízení pro uchazeče o studium ve čtyřletém gymnáziu (obor 79-41-K/41 Gymnázium) a v osmiletém gymnáziu (obor 79-41-K/81 Gymnázium) od školního…

Informace pro podání přihlášky ke studiu od školního roku 2023-24

Přijímací řízení Žáci budou přijímáni na základě kritérií, která zveřejnil ředitel školy 31. 1. 2023. Součástí přijímacího řízení bude jednotná přijímací zkouška organizovaná CERMATem. Informace o jednotné přijímací…

Akce tohoto týdne

V pondělí 30. ledna proběhne praktická část Biologické olympiády pro kategorii D. V úterý 31. ledna doprovodí prof. Moučka florbalový tým na turnaj v Předměřicích nad Labem. Studenti…

Technologická olympiáda - registrace zahájena

Neváhej, sestav tříčlenný tým a 24. 3. 2023 se ve školním kole zkus vypořádat s otázkami z oblastí jako ELEKTROMOBILITA – UMĚLÁ INTELIGENCE – MOBILNÍ SÍTĚ – INTERNET OF THINGS…

Premiéra divadelníků nižšího gymnázia na dni otevřených dveří gymnázia

Trocha napětí, nervozity, radost z očekávání diváků, generální zkouška krátké pohádky – primáni, sekundáni, zástupci tercií a kvartánka v honosných kostýmech (zakoupených z grantu Múč HK) – to vše…

KyberSoutěž - první dvě místa v kraji

V září a říjnu 2022 se zájemci z řad studentů vyššího gymnázia zúčastnili soutěže v kybernetické bezpečnosti – KyberSoutěže (https://www.kybersoutez.cz). Toto první kolo se konalo v online podobě a naši…

Nadcházející události

  • 2.2.2023 8:55 - 13:30 Soutěž Konverzace v Aj ­- ­

    školní kolo
    2.-3. hod. Kd, Já, Šu
    5.-6. hod. Šu, Ns, Zv
    učebna J4

  • 4.2.2023 - 8.2.2023 Školní výlet 7.V ­- ­

    Rz, Mo

     ­­- ­ Chata Pirchanka, 295, 543 51 Špindlerův Mlýn, Česko

  • 5.2.2023 - 11.2.2023 LVVZ 2.W ­- ­

    Sk, Di, Jů

     ­­- ­ Sedloňov, chata Roubenka

  • 6.2.2023 Chemiklání ­- ­

    kategorie A: Roštejnský (4.B), Mazura (8.W), Tomek (3.B), Nekvinda (3.B), Linhartová (3.B)
    kategorie B: Hruša (6.V), Miščuková (6.V), Rohulánová (6.V), Vlčková (6.V), Valášek (2.B)

     ­­- ­ Pardubice, Česko

  • 8.2.2023 Volejbalový turnaj ­- ­

    krajské kolo, Zv

    Adriana Cihlářová 2003, 4.B

    Denisa Nývltová 2004, 4.B

    Anna Havlová 2003, 4.B

    Renata Kubečková 2004, 4.A

    Lucie Šichanová 2004, 7.W

    Michaela Škorpilová 2005, 3.A

    Zoe Mudrochová 2004, 3.A

    Daniela Kozáková 2007, 1.B

     ­­- ­ Nová Paka, 509 01 Nová Paka, Česko

  • 9.2.2023 10:00 - 11:40 Konverzační soutěž ve Fj ­- ­

    Bg, Fe
    3. hod.: 4.V - Škopová Aneta, Fišerová Sofie, 4.W - Ryšavá Barbora, Samková Karolína, Pulkert Matěj
    4. hod.: 5.V - Volný Martin, 5.W - Misarová Anna, Řezníčková Kamila, Říhová Kateřina

  • 13.2.2023 Americké dny - Michael Smith`s Day ­- ­

    aula

    2. hod.: 2.V+W, 3.V+W
    3. hod.: 4.V+W, 5.V+W
    4. hod.: 7.V+W, 1.A+B, 3.B
    5. hod.: 6.V+W, 2.A+B, 3.A

  • 13.2.2023 8:00 - 9:40 Chemická olympiáda 3.V+W, 4.V+W ­- ­

    školní kolo kategorie D, učebna chemie, Bc

    3.V: Brahová, Joch
    3.W: Bernard, Černý, Köhlerová, Matějíčková, Svoboda, Škodová, Tyč, Vlachová
    4.V: Jadamus, Kolaja, Němcová, Rýdlová, Řiháková, Vočadlová
    4.W: Kubeček (16), Matjaš, Pulkert

  • 14.2.2023 Americké dny - Movie Morning ­- ­

    Movie Morning: One Flew Over The Cuckkoo`s Nest

    aula

    1.-3. hod.: 4.V+W, 5.V+W, 6.V+W, 7.V
    4.-6. hod.: 1.A+B, 2.A+B, 3.A+B, 7.W

  • 14.2.2023 Zeměpisná olympiáda ­- ­

    školní kolo, učebna VT2
    1. hod.: kategorie A (prima), Di
    3. hod.: kategorie B (sekunda), Di
    4. hod.: kategorie C (tercie, kvarta), Di
    5. hod.: kategorie D (vyšší gympl), Ko

  • 14.2.2023 - 15.2.2023 Exkurze 8.V ­- ­

    14. února Divadlo Na Zábradlí představení Europeana,
    15. února program v Židovském muzeu a v Památníku heydrichiády
    Pů, Vv

     ­­- ­ Praha, Česko

 

Zobrazit kalendář událostí

“Květ citu, světlo rozumu, ó školo pěstuj a zasaď kořen povah rozhodných.”

Alois Jirásek

“Pověz mi a zapomenu, ukaž mi a já si vzpomenu, nech mne zúčastnit a já pochopím.”

Konfucius

“Lidi je třeba učit, jak mají myslet, a ne to, co si mají myslet.”

Georg Christoph Lichtenberg

Jsme

Autodesk Academia

zapojeni do Autodesk Academia programu

 

 

Fakultní škola UK

fakultní školou Př UK

 

 

Gympl roku

GympluRoku.cz – třetí místo

 

 

Průša pro školy

zapojeni do programu Průša pro školy

 

 

IQRF SmartSchool

zapojeni do projektu IQRF

 

 

TGenerace

zapojeni do projektu TGenerace

 

 

Odevzdej.cz

zapojeni do systému Odevzdej.cz – seminární a školní práce

 

 

 

 

Podporují nás