Přijít na Den otevřených dveří Jiráskova gymnázia? To si užiješ!

Barevný týden, kdy se každý den vyladíš do té správné barvy! To si užiješ! Suit up Day, kdy přijdeš v obleku! To si užiješ! Kloboukový den, kdy máš rozhodně NĚCO na hlavě? To si užiješ! Den Bezbatoh, kdy přijdeš s bednou, igelitkou nebo jen tak? To si užiješ! Gymfest, kdy gympl duní rachotem? To si užiješ! Den her, kdy, kdo si hraje, nezlobí? To si užiješ!

Přijít na Den otevřených dveří Jiráskova gymnázia Náchod? To si užiješ!

Přijít na Den otevřených dveří Jiráskova gymnázia? To můžeš!

Postavit robota a vyhrát cestu do Ameriky? Být hvězdou chemické show? Zpívat na stadionu Manchesteru United? Zachránit kus krajiny před suchem? Dostat se na Cambridge? Hrát Julii, Havrana, Fausta, Jelizavetu nebo Wikipedii? Na 3D tiskárně vytvořit pomůcky pro slabozraké děti? Spolupracovat s místními i nadnárodními firmami? Psát školní studentský blog? Zařadit se po bok spisovatele Josefa Škvoreckého a dalších slavných osobností, které tu studovaly před tebou? To všechno můžeš!

Přijít na Den otevřených dveří Jiráskova gymnázia Náchod? To můžeš!

Přijít na Den otevřených dveří Jiráskova gymnázia? To chceš!

Jezdit do Anglie, Španělska, Německa, Francie, Rumunska, Polska a všude tam se domluvit anglicky nebo některým ze čtyř dalších cizích jazyků? To chceš! Umět španělsky, německy, francouzsky, rusky a třeba i latinsky? To chceš! Zažívat cizí jazyky s rodilými mluvčími, vyjet na týden do německé rodiny, poznat balkánské hory? To chceš!

Přijít na Den otevřených dveří Jiráskova gymnázia Náchod? To chceš!

Přijít na Den otevřených dveří Jiráskova gymnázia? To zkusíš!

Vystoupit z komfortní zóny! To zkusíš! Sjet v kánoi Vltavu? To zkusíš! Ujet na kole víc než 30 km? To zkusíš! Strávit den na běžkách? To zkusíš! Tančit jako o život před plným Beránkem? To zkusíš! Pomoct někomu, kdo to opravdu potřebuje? To zkusíš! Najít svůj talent? To zkusíš! Překonat sebe sama? To zkusíš! Připravit se na vysněnou univerzitu? To zkusíš!

Přijít na Den otevřených dveří Jiráskova gymnázia Náchod? To zkusíš!