Virtuální DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Vážení rodiče, milí uchazeči o studium v Jiráskově gymnáziu, vzhledem k současné situaci nebylo a nebude bohužel možné uskutečnit obvyklý Den otevřených dveří v naší škole, na kterém byste mohli nejen získat všechny potřebné informace, ale také nasát atmosféru školy, což je možná to nejdůležitější. Nabízíme proto náhradní řešení - připravili jsme pro Vás speciální sekci virtuální Den otevřených dveří, kde najdete veškeré potřebné informace a také upoutávky na jednotlivé předměty a nejrůznější mimoškolní aktivity.

virtuální Den otevřených dveří

On-line setkání s ředitelem školy se uskuteční prostřednictvím Google Meet v následujících termínech:

• pro uchazeče o čtyřleté gymnázium 2. 2. 2021 od 17:00 hodin,
  • pro uchazeče o osmileté gymnázium 3. 2. 2021 od 17:00 hodin.
První akordion

Jak se připojit na on-line setkání s ředitelem školy
  1. Klidněte na odkaz http://meet.google.com/suv-qncz-rjh.
  2. Budete dotázáni na povolení či zakázání webkamery a mikrofonu. Doporučujeme povolit a poté mikrofon a kameru vypnout pomocí ikonek, viz obrázek níže.
  3. Zapište své jméno/příjmení (pokud jste v prohlížeči přihlášeni k účtu Google, tento bod se Vás netýká).
  4. Klikněte na tlačítko Požádat o připojení.
  5. Během chvilky Vám vedení školy povolí vstup na on-line setkání.

Přeji pěkné dny prožité ve zdraví a správnou volbu školy.

Pavel Škoda, ředitel školy