Začal 2. ročník Sportovní ligy náchodských škol

V pátek 3. listopadu byl pro žáky tercií a kvart zahájen 2. ročník Sportovní ligy náchodských škol. Na úvod jsme změřili síly s vrstevníky ze základních škol v Náchodě ve florbalu. První letošní turnaj se nám povedl, když chlapci celkově bez jediné porážky zvítězili a zajistili si postup do okresního kola. Dívky skončily celkově na 2. místě.

Naší školu reprezentovali:

Marek Flašar, Jan Ježek, Jan Dřízal (všichni 4. W), Mikuláš Hejna, Michal Štrof (oba 4. V), Jan Ježek (3. W), Václav Podškubka, Josef Rychtera, Vojtěch Majer (všichni 3. V)

Michaela Anna Stefanu, Laura Bejšovcová, Karolína Horkelová (4. V), Lucie Zítková, Aneta Sedlářová, Tereza Vostřesová, Ema Veselá (4. V), Viktorie Adamcová, Karolína Lazoková (3. V), Lucie Prokopová, Lucie Řiháková (3. W)

K výsledkům a předvedené hře gratulujeme. Chlapcům přejeme hodně štěstí v okresním kole.