Krajské kolo Logické olympiády

Letošní ročník krajského kola logické olympiády se konal v pátek 3. listopadu v prostorách auly Fakulty informatiky a managmentu Univerzity Hradce Králové.

Dvanáct studentů naší školy se utkalo v soutěži v kategorii B (6.–9. třída ZŠ a odpovídající ročníky nižšího gymnázia) a v kategorii C (střední škola). Do každé z kategorií krajského kola bylo vybráno pouze 60 nejúspěšnějších studentů z celého kraje. Nejúspěšnějšími studenty naší školy jsou:

V kategorii B Viktor Souček (3.W), který obsadil 10. místo, v těsném závěsu na 12. místě skončil Štěpán Tyč (4.W).
V kategorii C obsadil 11. místo Filip Hejzlar (8.V).

Kompletní výsledky všech zúčastněných najdete na webu Logické olympiády po vyplnění údajů do filtru (kategorie a kraj).

Děkujeme studentům za reprezentaci školy a přejeme mnoho sil do příštích ročníků soutěže i ve vyšších kategoriích.