Sportovní den nižšího gymnázia

V rámci oslav 125 let Jiráskova gymnázia se v pátek 23. září  konal sportovní den pro studenty nižších ročníků gymnázia. Účastníci měli možnost vybrat si jednu ze tří aktivit. Pro studenty prim a sekund byl nachystán turnaj ve fotbale, vybíjené a přehazované. Terciáni a kvartáni se mohli utkat ve fotbale, volejbale a kuželkách. Nejodvážnější se ukázali být fotbalisté, kteří se nebáli ranního chladu a turnaj odehráli na novém venkovním házenkářském hřišti naproti „Plechárně“. Ostatní našli útočiště buď v tělocvičně školy (přehazovaná, volejbal), ve sportovní hale Rubena (vybíjená) a v náchodské kuželně.  Každopádně, ať už venku nebo vevnitř, sportovalo se s vervou, chutí a bez úrazu.

Sportovní dopoledne se myslím vydařilo a třeba ho v budoucnu zopakujeme dřív než při dalších oslavách gymnázia.

Výsledky jednotlivých disciplín:

vybíjená: