SOČ 2024 - 4x postup do krajského kola

V pondělí 25. 3. 2024 se konala okresní přehlídka prací Středoškolské odborné činnosti. Naši studenti uspěli a čtyři práce postoupily do krajského kola:

• v oboru č. 6 „Zdravotnictví“ práce Hany Váňové na téma Akutní lymfoblastická leukemie u dětí (1. místo)
  • v oboru č. 8 „Ochrana a tvorba životního prostředí“ práce Doubravky Kozlové: Průzkum a monitoring výskytu modráska očkovaného (Phengaris teleius) a modráska bahenního (Phengaris nausithous) na nových lokalitách NPP Babiččino údolí (1. místo)
  • v oboru č. 18 „Informatika“ práce Kryštofa Hanky: Projekt Lucidium (1. místo) a práce Jáchyma Netresty: Jídelna+ – alternativní systém objednávání obědů (2. místo)

Práce Dagmar Hoeben: Vliv hudby na požitek z jídla v oboru č. 14 „Pedagogika, psychologie, sociologie a problematika volného času“ do krajského kola bohužel nepostoupila.

Gratulujeme a přejeme hodně štěstí v krajském kole, které se bude konat 7. 5. 2024 na Gymnáziu J. K. Tyla v Hradci Králové.