Kroužek 3D tisku

Je kroužek, který na naší škole funguje již více jak 5 let. Je určen pro všechny, kteří se zajímají o techniku, o práci na počítači, o 3D modelování, o zajímavosti a technologii 3D tisku, o druhy a typy materiálů, z kterých se v dnešní době tiskne apod.

Krom toho je možné se zúčastnit různých celorepublikových soutěží, v kterých jsou naši studenti velmi úspěšní a to i přesto, že nejsme technická škola.

Pokud tě daná tvorba a technologie 3D tisku doopravdy zaujme, máš možnost (díky zapojení školy do programu Autodesk Academia), na základě své tvorby v profesionálním 3D programu Autodesk Inventor, požádat i o vydání mezinárodního certifikátu pro odborníka v 3D modelování a v práci s uvedeným programem. Vše v podstatě záleží jenom na tobě a tvojí chuti pracovat a vyniknout.

Níže si můžeš prohlédnout některé zajímavé objekty, které vymodelovali a vytiskli naši studenti:

Další informace o dění v kroužku najdete na stránkách kroužku.