Tercie v září v ZOO Dvůr Králové nad Labem

V pondělí 19. září a v pátek 30. září navštívily tercie naší školy královédvorskou zoologickou zahradu. Tato exkurze je hodně oblíbená, a proto se studenti moc těšili. K atraktivním zážitkům přispěl i krásný sluneční den. První část exkurze byla vyplněna výukovým programem. Dozvěděli jsme se nové informace o novinkách, které v ZOO můžeme vidět. V tomto roce otevřeli novou expozici tučňáka brýlového a taky nové výběhy pro pelikány a plameňáky.  V druhé části si studenti zahráli na výzkumníky v Safari a museli vyřešit několik praktických úkolů. Využili i své mobilní telefony a nafotili zvířata v celé své kráse. Nakonec jsme se všichni vydali safaribusem na komentovanou prohlídku Safari a na zpáteční cestě jsme pozdravili čtyři malá lvíčata. Fotografie vás všechny přesvědčí o tom, že exkurze v ZOO stojí za to.