"Prezentiáda +" celorepublikové „Grand finále“

Jak již bylo uvedeno v předešlém článku, tak se v krajském kole PREZENTIÁDY +, tedy soutěži v presentačních dovednostech, umístil tým JGN++ ve složení Jan a Martin Karvaiovi na prvním místě a tím pádem byl také automaticky nominován do celorepublikového „Grand finále“. Uvedené finále se konalo v termínu 16. – 17. 4. 2015 na ekonomicko-správní fakultě Masarykovy university v Brně.

Program byl pro soutěžící značně náročný a pestrý. Jednotlivé týmy měly necelý týden na to, aby ještě doma vytvořily krátké video na téma propagace PRESENTIÁDY a krom toho ve čtvrtek 16. 4. 2015 ráno obdržely téma, na které musely během deseti hodin zpracovat presentaci, kterou pak společně se svým videm předvedly v pátek šestičlenné porotě. (video je možné zhlédnou kliknutím zde)

Náš tým, tedy Honza a Martin, opět zazářil. Po urputném boji mezi sedmnácti nejlepšími týmy z celé republiky se nakonec umístil s těsným odstupem jednoho bodu na druhém místě. Kluci na základě svého úspěchu vyhráli i zajímavé ceny – každý multifunkční tiskárnu.

Jednoduše řečeno jsou výborní, jak praví porota mají skvělé presentační dovednosti, kultivovaný projev, hýří neotřelými nápady a dokáží zaujmout. To vše je u presentačních schopností právě to, co z těchto studentů dělá takové mistry.

Na závěr již jenom přání mnoha dalších úspěchů, jak v jejich studiu, tak i v dalších soutěžích.

 

image_printTisk