Pohár Josefa Masopusta

Studenti naši školy se ve středu 19.11.2014 zúčastnili okresního kola tradičního fotbalového Poháru Josefa Masopusta. Turnaj proběhl na hřišti v Bělovsi na umělé trávě. Hrálo se na půlce velkého fotbalového hřiště s pěti hráči v poli a brankářem. Celkem se Poháru zúčastnilo 10 týmů, které byly rozděleny do dvou skupin po 5 týmech. Naši studenti se prezentovali velmi pěkným fotbalem a přesvědčivě vyhráli svoji skupinu bez ztráty bodu a dokonce bez obdržené branky. V semifinále potom po nešťastné remíze 2:2 nešťastně prohráli na penalty a čekal je souboj o 3. místo. V tomto utkání celkem jasně zvítězili a celkově tedy obsadili 3. místo. Naši školu reprezentovali: Martínek Jan, Vik David, Štelzig Sebastian, Brzobohatý Jindřich, Máslo Jaroslav, Hušek Ondřej, Škoda Martin, Bělka Ondřej, Růžička Pavel a Havlena Jan. Všem studentům děkujeme za reprezentaci naší školy.

Výsledky:

JGN – Akademia Mercurii 5:0 (branky: Havlena 2x, Štelzig 2x, Škoda)

JGN – Gymnázium a SOŠ Jaroměř 7:0 (Vik 2x, Růžička, Bělka, Máslo, Škoda, Havlena)

JGN – SŠPTP Velké Poříčí 7:0 (Vik 2x, Havlena, Brzobohatý, Růžička, Škoda, Bělka)

JGN – SŠHSS Teplice nad Metují 2:0 (Havlena, Vik)

Semifinále:

JGN – SPŠ Hronov 2:2, na penalty 1:2 (Škoda, Štelzig)

o 3. místo

JGN – SŠHSS Teplice nad Metují 4:1 (Růžička 2x, Vik, Brzobohatý)