Organizace výuky a testování na Covid-19 v týdnu od 24. 5. 2021

Vážení rodiče, milí žáci,
v týdnu od pondělí 24. 5. bude v naší škole probíhat výuka takto.

Výuka

V pondělí mají všechny třídy ředitelské volno, v úterý přijdou do školy primy až kvarty A, ve středu se k nim přidají primy až kvarty Bve čtvrtek vyšší a čtyřleté gymnázium (bez maturantů). Maturanti budou psát didaktické testy, jedna studentka i písemné práce. Od čtvrtka tak bude ve škole plně obnovena prezenční výuka bez rotace.

Podrobnosti k ředitelskému volnu naleznete zde.

Rozvrh máte v Bakalářích. Bude hodně suplování, tak to sledujte.

V průběhu prezenční výuky dodržujte bezpečnostní pokyny, které najdete v níže přiloženém dokumentu Bezpečnostní pokyny pro žáky od 24. 5. 2021.

Testování na Covid-19

Testovat se bude od pondělí do čtvrtka, a to vždy první den, kdy bude mít třída výuku.

Pokyny k testování (kdy, kde, jak) máte v přiloženém souboru. Prosím o jejich pečlivé prostudování. I pro nižší gymnázium je tam hodně změn! Změny proti minulému způsobu testování jsou vyznačeny červeně.

POZOR! Z centrální distribuce jsme dostali testy od jiné firmy než dosud. Nyní máme testy od firmy SEJOY. V pokynu naleznete odkazy na nové návody. Podívejte se na ně před prvním testováním.

Děkuji za pochopení a dodržování pokynu.

Přeji všem pevné zdraví a krásné slunečné dny.

Pavel Škoda, ředitel školy