Naše florbalistky jsou nejlepší v kraji

V pátek 23.1.2015 se naše florbalistky vydaly do Jičína na krajské finále ve florbale středních škol, kam postoupily jako vítězky okresního kola. V Jičíně se utkalo 5 nejlepších týmu Královehradeckého kraje (Jiráskovo gymnázium Náchod, Gymnázium Dobruška, Gymnázium Trutnov, Gymnázium a SOŠ Pg Nová Paka a SŠ Sion High School Hradec Králové) a domácí organizátoři z Lepařova gymnázia Jičín.

Naše reprezentantky ve skupině podaly vyrovnané výkony, umístily se na 2. místě a postoupily do dalších bojů. V semifinále potom porazily domácí Gymnázium Jičín 2:0. Ve finále se potkali soupeři ze základní skupiny JGN a SŠ Sion High School Hradec Králové. Naše děvčata měla celé utkání pod kontrolu, zvítězila 1:0 a stala se vítězkami celého turnaje. Jako vítězky krajského finále si zajistily postup na kvalifikaci o republikové finále, která se uskuteční 23.2.2015 v Liberci.

V celém turnaji naše děvčata předvedla pěkný, technický a bojovný výkon a soupeřky jednoznačně přehrály, i když těsné výsledky tomu nenapovídají.

Děkujeme studentkám za reprezentaci naší školy a přejeme hodně dalších úspěchů.

Naši školu reprezentovaly:

Simona Besedová, Zuzana Vančáková, Lenka Remešová, Radka Lecnarová, Markéta Zeisková, Diana Peterová, Adéla Vávrová, Kristýna Čechurová.

Výsledky:

Základní skupina

JGN – Gymnázium Dobruška 1:0, branka Adéla Vávrová

JGN – SŠ Sion High School Hradec Králové 2:2, branky: Simona Besedová, Markéta Zeisková

Semifinále

JGN – Gymnázium Jičín                2:0, branky: Diana Peterová, Markéta Zeisková

Finále

JGN – SŠ Sion High School Hradec Králové 1:0, branka Diana Peterová