INFORMACE k možnosti návratu žáků nematuritních ročníků do školy.

Vážení rodiče, milí žáci,

od 8. června je za přísných bezpečnostních opatření možné dobrovolně otevřít pro zájemce z řad žáků i střední školy.

Vzhledem k tomu, že od 8. do 19. června budou ve škole každodenně probíhat nejprve přijímací zkoušky a pak ústní maturitní zkoušky, zůstává škola pro žáky nematuritních ročníků UZAVŘENA.

Není v našich organizačních, personálních ani prostorových možnostech realizovat současně zkoušky, prezenční výuku (konzultace) v malých skupinách a výuku na dálku.

Ve dnech od 22. do 30. června bude, pokud se epidemiologická situace nezhorší, možné si vyzvednout věci ze šatních skříněk. V tomto období bude také pravděpodobně žákům, kteří budou mít zájem, osobně předáno vysvědčení (v menších skupinách). Vše, včetně organizace, bude ještě upřesněno.

Děkuji za pochopení.

Pavel Škoda, ředitel školy