Ve dnech 10.- 17. března budou na lyžařském kurzu na Benecku studenti 1.B s prof. Půlpánovou, Brátem a Zikmundovou. Ubytováni budou v hotelu Bára.

V pondělí 11. března proběhne test školního kola Chemické olympiády pro kategorii C.

V úterý 12. března jedou na literárně-historickou exkurzi do Prahy studenti 4.B s prof. Vrátilovou a Fišerovou. Navštíví židovskou Prahu, Muzeum heydrichiády a v Divadle Rokoko zhlédnou představení Želary. Prof. Zapletal doprovodí futsalisty na Středoškolskou futsalovou ligu do České Třebové.

Ve čtvrtek 14. března si prohlédnou náchodský pivovar studenti 4.A s prof. Balcarovou. Proběhne školní kolo matematické soutěže Náboj.

V pátek 15. března se studenti zúčastní v aule charitativního představení našich absolventů Adama Budaře a Františka Šedivého. Připravili dvě různá představení Divadelní Mr. Bean a Velký a malý se vrací. Výtěžek ze vstupného bude věnován nějakému sociálnímu zařízení v našem kraji.