Akce tohoto týdne

V tomto týdnu se koná hlavní část Amerických dnů. V pondělí 13. února se koná setkání s rodilým mluvčím Michaelem Smithem, kterého se postupně zúčastní všichni žáci kromě primánů a maturantů. V úterý 14. února zhlédnou studenti kvarty až septimy a 1.-3. ročníku film Miloše Formana Přelet nad kukaččím hnízdem (v originále One Flew Over The Cuckoo`s Nest) v původním znění doplněný anglickými titulky. Na středu 15. února je pro sekundány a terciány připraven film Charlieho malá tajemství (v originále The Perks Of Being A Wallflower) rovněž v angličtině s anglickými titulky. Prof. Hronková a Jirková povedou literární dílnu v angličtině. Ve čtvrtek 16. února se studenti můžou zapojit do hudební dílny pod vedením prof. Hronkové a Ing. Vlastimila Čejpa. V průběhu týdne pak probíhají v hodinách angličtiny studentské prezentace o USA.

V pondělí 13. února se uskuteční školní kolo Chemické olympiády pro kategorii D, v úterý 14. února pak školní kolo Zeměpisné olympiády a ve čtvrtek 16. února Biologické olympiády.

V úterý 14. února v odpoledních hodinách jedou na literárně-historickou exkurzi do Prahy studenti 8.V s prof. Půlpánovou a Veverkou. V divadle Na Zábradlí zhlédnou představení Europeana a zúčastní se programu v Židovském muzeu a v Památníku heydrichiády.

image_printTisk