V úterý 3. prosince doprovodí prof. Zapletal volejbalisty na krajské kolo turnaje SŠ. Ve dnech 3.-4. prosince proběhne školní část Chemické olympiády pro kategorii D.

Ve čtvrtek 5. prosince si připraví Mikulášskou nadílku studenti 8.V. Na chodbách školy budou prodávat nejrůznější občerstvení. Žáci dramatické výchovy navštíví s prof. Dvořáčkovou MŠ Komenského v Náchodě jako Mikuláš, čerti a andělé. Musica Viva vystoupí s adventním programem v Domě pro seniory Alkalis v Hronově.

V pátek 6. prosince budou reprezenzovat školu v krajském kole Chemické olympiády studenti Jakub Ježek (8.W), Martin Stuchlík (8.W), Jaroslav Grulich (7.V) a Tomáš Heger (6.V). Doprovodí je prof. Karásková. Žáci nižšího gymnázia se zúčastní v aule besedy s Mgr. Hambergerem Škola bezpečně on-line! Tým studentů David Černý (4.A), Jan Trojtl (4.B), Martin Uždil (3.B), Tomáš Lamka (3.B) a Vojtěch Jerman (4.A) se pokusí uspět v Brně za doprovodu prof. Poláka v celostátním kole turnaje Piškworky.