K výsledkům přijímacího řízení 2024

Vážení zákonní zástupci, milí uchazeči o studium,

výsledky přijímací řízení se v CERMATu stále zpracovávají a definitívní budou až 15. 5. 2024, kdy je také zveřejníme na našem webu, v DIPSY a na úřední desce školy.

Pokud chcete nahlédnout do spisu vedeného k Vašemu přijímacímu řízení, který obsahuje např. zadání jednotných testů, vaše originální i opravené záznamové archy jednotných zkoušek či souhrnné bodové, procentuální či percentilové výsledky vašich jednotných testů…, a ze kterého se můžete také dovědět Vaše pořadí podle kritérií přijímacího řízení v naší škole, můžete u nás do svého spisu nahlédnout, a to zjeména ve dnech 10. a 13. 5. 2024 v čase od 7:00 do 16:00. Nahlížet je možné i kdykoliv jindy v provozních hodinách školy nebo po předchozí domluvě.

Pokud při nahlížení zjistíte, že jste někde hluboko v pořadí, stejně ještě nezoufejte, v novém systému mohou být přijati i uchazeči s hodně vysokým pořadím (zejména ve čtyřletých oborech). Jasno bude opravdu až 15. května. Dříve je zbytečné to řešit a stresovat se.

Pavel Škoda, ředitel školy