Terciáni v televizní soutěži U6 - úžasný svět techniky

Dne 15. června se pět terciánů Jiráskova gymnázia ( kapitán Šimon Prudil, Ivana Lukášová, Aneta Vacková, Jakub Ježek a Martin Stuchlík)zúčastnilo televizní soutěže U6- úžasný svět techniky. Soutěž je vysílána Českou televizí a natáčení probíhá v muzeu techniky v oblasti Dolních Vítkovic v Ostravě. Už od samého začátku se nám nevedlo nejlépe, a to hlavně kvůli nepříznivým okolnostem, kterým jsme po celou dobu čelili. Začalo se nám dařit až v druhé polovině soutěže, ale to už měl soupeř vysoký bodový náskok. Přestože se vše mohlo změnit díky možnosti vsadit na poslední soutěž, soupeř z gymnázia v Bílovci nás bohužel porazil. Přesto jsme si domu přivezli nejen spoustu krásných zážitků, ale i mnoho zajímavých zkušeností z natáčení.