Sportovní liga náchodských škol pokračovala hokejem

6. prosince uspořádala ZŠ TGM další ze sportovních soutěží ligy náchodských škol, tentokrát to byl hokej. Na  náchodském zimním stadionu se sešlo přes 60 hokejistů ze všech 4 náchodských škol, z každé dva osmičlenné týmy. Hrálo se podle zjednodušených pravidel tzv. rybníkového hokeje. V kategorii 6. a 7. tříd skončil náš tým Jiráskova gymnázia s jednou výhrou a dvěma porážkami na 3. místě. Vítězem se stala ZŠ Plhov. V kategorii 8. a 9. tříd vybojovali naši hokejisté 2. místo, když dvakrát zvítězili a jednou těsně prohráli s vítězi ze ZŠ TGM. Naši školu reprezentovali:

6. a 7. třída: David Ryšavý, Matyáš Volf, Václav Hvězda, Jakub Drašnar, Jan Horák, Jan Adamec, Josef Bělobrádek a Filip Sychrovský

8. a 9. třída: Martin Joch, Petr Svoboda, Jan Ježek (4.W), Václav Podškubka, Kryštof Kolář, Jan Ježek (3.W), Jakub Bělobrádek a Martin Brandejs

Sk