Školní kolo Olympiády v českém jazyce on-line

V podvečer 30. listopadu, proto i s výrazně menší účastí, uskutečnilo se letošní on-line školní češtinářské klání. Nejlepšího výsledku dosáhli v kategorii určené terciánům a kvartánům Filip Valášek  a Tereza Hegerová, v kategorii určené starším gymnazistům Tomáš Heger a Jaroslav Grulich. Tito čtyři postupují do okresního kola, které se snad navzdory situaci uskuteční, třeba ale zase jen on-line.

Pochvalu za svůj výkon si pak i zaslouží i další studenti, především Aneta Rohulánová, Štěpánka Mazurová, Ondřej Nekvinda, Magda Horká a Anna Chocholáčová.

Bodové ohodnocení na požádání poskytnu, práce je u mě k nahlédnutí a třeba i konzultaci.

Všem účastníkům děkujeme a moc se těšíme na příští setkání s Královnou češtinou, jak ji nazval kdysi dávno Pavel Eisner.

Za předmětovou komisi ČJ Jindra Nývltová