Podzimní kvalifikační turnaje Středoškolské ligy ultimate frisbee

Svou již devátou sezónu zahájil školní tým ultimate frisbee dvěma kvalifikačními turnaji. Nejprve se „Trubky“ se dvěma týmy představily 16. října v Hradci Králové. V konkurenci dvanácti družstev obsadil tým „A“ 3. místo (5 výher, 2 prohry) a tým „B“ 9. místo (3 výhry, 1 remíza, 3 prohry). Na druhém turnaji 18. října v Praze se potom náš tým po čtyřech výhrách a dvou porážkách umístil mezi šestnácti účastníky na 4. místě. Díky těmto výsledkům figurují „Trubky“ v této celostátní soutěži na prozatímním 6. místě. Další dva kvalifikační turnaje je čekají na jaře. Podzimní část Středoškolské ligy odehráli – Vojtěch Joska, Petra Janečková, Martina Hrubá, Pavlína Hušková, Simona Horkelová, Markéta Dvořáková, Kamila Dědková, Jaroslava Šintáková, Petr Zákravský, Jan Laubacher, David Lukášek, Marek Balcar, Tomáš Hak, Pavel Wolf a Mikoláš Hruša.