Okresní kolo v minifotbalu starších žáků

Dne 12. 10. 2017 se na nově zrekonstruovaném stadiónu na náchodských Hamrech konalo Okresní finále v minifotbalu starších žáků.

Naši mladí fotbalisté nezklamali a obsadili pěkné třetí místo.
Ve finálovém zápase překvapivě zvítězil náš semifinálový přemožitel Gymnázium Broumov nad favorizovaným Plhovem 3:1.
Žák JG Ondra Lukáš byl vyhlášen nejlepším hráčem celého turnaje.
Turnaj vzorně a bez problémů rozhodovali Jakub Čejchan a Adam Šesler.

Utkání ve skupině:

JG – ZŠ Náchod  – Plhov 1:4
Branka: Lukáš

Po nadějném prvním poločase (1:2) neproměnil vyloženou šanci Hejzlar a plhovští ji potrestali dalšími dvěma góly v naší síti.

JG – ZŠ Na Ostrově Jaroměř 4:0
Branky: Lukáš, Horkel, Petráš, Hejzlar

Hra na jednu branku, naši hráči zahazovali jednu šanci za druhou, a tak celkové skóre je pro Jaroměř ještě přijatelné.
Na čtyřech brankách se podíleli čtyři hráči.

Semifinále:

JG – Gymnázium 2:2, 2:3 na penalty
Branky: 2x Lukáš, penalty proměnili Petráš a Lukáš, neproměnili Horkel, Hejzlar a Vančák
Proti pozdějším vítězům jsme sehráli nešťastný zápas. Naše vedení zařídil nejlepší hráč turnaje Ondra Lukáš, ovšem soupeř z rychlých protiútoků do poločasu zápas otočil.
Druhá půle byla na jednu branku, podařilo se nám však jenom vyrovnat.
Penaltový rozstřel byl velmi vyrovnaný. Kuba Hejzlar měl dokonce na noze rozhodující vítěznou penaltu …