Náchodské Dny poezie pokračují absolventským návratem

Druhou akcí letošního 7. ročníku Náchodských Dnů poezie je fúze poezie a jazzu. 5pm JazzBand doprovodí královéhradeckého básníka (ale také porodníka a gynekologa, legendu hradecké medicíny) Jindřicha Tošnera. Je to další setkání hudby a poezie v produkci listopadového festivalu, které by rádo připomnělo třeba spojení 6NaChodníku a Miloně Čepelky, které se v rámci Náchodských dnů poezie odehrálo už třikrát. A tenhle večer bude mít ještě jednu zajímavou příchuť. Příchuť návratu. Do Auly JG Náchod se totiž vrátí dva absolventi. Michal Vacek (trombon) a Jiří Doležal (kontrabas) byli v 90.letech minulého století (to to letí)studenty naší školy, která je snad zpět přivítá s otevřenou náručí. Přijďte se po ‚rodičáku‘ rozptýlit, vzpamatovat, vyklidnit na jazz a poezii! Ať jste rodiče nebo studenti, prospěje vám to. po ‚rodičáku‘ nemusí být vždy jen dusno! Může být i hezko, veselo, rozverno, poetično i jazzno!