Okresní kolo v basketbalu

Dne 10. 10. 2023 se chlapci Jiráskova gymnázia zúčastnili okresního kola středních škol v basketbalu, které se konalo v Jaroměři. V něm se utkaly domácí týmy gymnázia Jaroměř (A i B) a gymnázia Broumov. Naše škola reprezentovaná hráči: Matěj Vrzáček (7. W), Jan Kuneš (7. V), Petr Vašíček (7. V), Daniel Kumpošt (7. W), Adam Hrnčíř (7. W), Kryštof Brejtr (7. W), Adam Kašpar (2. A), Šimon Fetter (6. W), vyšla z tohoto klání snad jen kromě jednoho zaváhání jako absolutní vítěz. Dominanci našich kluků na hřišti městské haly v Jaroměři nad ostatními týmy dokládají výsledky jednotlivých zápasů: Náchod – Jaroměř B (33:2), Broumov – Náchod (21:30), Náchod – Jaroměř A (16:16 a 4:0 v prodloužení). Našim hochům přejeme hodně štěstí v boji o postup do celonárodního kola a těšíme se na jejich výkony v Hradci Králové!

Michal Moučka