Naši studenti nejlepší v kraji

V pátek 24. dubna se v Hradci Králové uskutečnilo krajské kolo fyzikální olympiády kategorií B,C,D. Celkem na fyzikální klání vyrazilo 25 studentů. 15 kategorie D  – první ročníky čtyřletého studia a kvinty, 5 z kategorie C – druhé ročníky a sexty a 5 z kategorie B – třetí ročníky a septimy. Na místě komise FO týž den odpoledne opravila úlohy studentů z kategorie B. A můžeme slavit. Naši studenti jsou suverénně nejlepší v kraji. Úspěšní řešitelé byli jen z naší školy. Obsadili jsme všechna místa na „bedně“. Jako první se umístil Pavel Bláha z 3A. Druhé místo obhájil Martin Vašina z 3. B a bronzový byl Jiří Rýdl ze septimy. Mezi dalšími řešiteli nás reprezentovali Jan Jirman ze septimy a Jakub Suk ze 3.A. A rozhodně nebyli poslední. Všem našim reprezentantům děkujeme za úsilí, které věnovali řešení fyzikálních úloh ve všech kolech soutěže a přejeme další úspěchy.

Výsledky v dalších kategoriích budou známy v příštích týdnech.