Náš učitel, Zdeněk Polák, mezi finalisty Ceny Albertus

Posláním Ceny Albertus je popularizace fyziky a informatiky, obecněji také všech exaktních věd, mezi širokou veřejností, zdůrazňování celospolečenského významu kvalitní výuky těchto oborů na všech stupních vzdělávání a podpora špičkových pedagogů. Jejím cílem je především upozornit na odborně a pedagogicky aktivní osobnosti, učitele fyziky a informatiky, kteří významně přispívají k  utváření dobrých vztahů v rámci vzdělávání a budují pozitivní obraz zmíněných oborů jak mezi žáky a studenty, tak mezi širší veřejností.

Z několika desítek nominovaných učitelů vybrala porota Ceny Albertus šest finalistů, ze kterých budou v úterý 27. října, v předvečer státního svátku, na slavnostním večeru vybráni vítězové za fyziku a informatiku. V šestici finalistů je náš učitel Zdeněk Polák.

Blahopřejeme mu k tomuto úspěchu a přejeme mu i celkové vítězství, které by mu bylo malou odměnou za jeho celoživotní práci.

Držte pěsti :-).

Finalisté jsou zveřejněni zde: https://www.albertus.cz/cs/finaliste-1-rocniku.

Pavel Škoda, ředitel školy