Logická olympiáda - postupující do krajského kola

Jsme rádi, že i přes současnou ne úplně ideální situaci naši studenti nezanevřeli na různé soutěže, které se ale mohou konat jen v on-line podobě. Do krajského kola Logické olympiády tak postoupili

• v kategorii B Vlčková Šárka (4V), Kaulichová Lucie (2V), Matějů Nikola (4W), Spilka Matouš (3V), Hlavsa Eduard (1V)
  • v kategorii C Koukolová Tereza (6V), Petříček Vilém (3B), Nekvinda Ondřej (1B), Heger Tomáš (7V), Ježek Jan (6W), Suchomel Michal (1B), Rufer Dominik (7W), Grulich Jaroslav (8V), Roštejnský Adam (2B), Špaček David (1B), Kunteová Anna (6W)

Krajské kolo se koná 6. listopadu 2020 on-line, testy budou pro semifinalisty přístupné pro kategorii  B od 9.00 do 10.00 a pro kategorii C od 10.00 do 11.00. Studentům držíme palce!