Krajské kolo Poháru rozhlasu v atletice

Dne 21. 5. 2013 se na stadionu generála Klapálka v Novém Městě nad Metují konalo krajské kolo tradičních atletických závodů družstev  „Pohár rozhlasu“ žáků základních škol a nižších ročníků gymnázií.

Naši školu reprezentovala dvě družstva, která si vybojovala účast vítězstvím v předchozím okresním kole.
Družstvo starších žákyň vybojovalo v konkurenci šesti týmů krásnou druhou příčku, když po bojovném výkonu všech závodnic zlepšilo svůj bodový zisk „z okresu“ o 788 b na 5449b.

Přestože se starší  žáci také zlepšili (o 56 b), skončili ve vyrovnané konkurenci na čtvrtém místě s celkovým bodovým ziskem 5503 bodů.

V jednotlivých disciplínách naši atleti vybojovali sedm medailových umístění.

Děkujeme všem za vzornou reprezentaci školy a blahopřejeme k dosaženým výsledkům.
Podrobné výsledky naleznete na www.atletika.cz.

Medailová umístění:
Starší žákyně:

2. JG Náchod 5449b.
jednotlivci:
60m:                2. Škodová Tereza 8,38 s
skok vysoký:    2.-3. Hanušová Viktorie 137 cm

vrh koulí:          3. Tluková Veronika  9,27 m
štafeta 4x60m:2. Hanušová Viktorie, Žibřidová Alena, Stehlíková Tereza, Škodová Tereza 33,86 s

Starší žáci:
4. JG Náchod 5503b.
jednotlivci:

skok vysoký:    1. Kováčik Martin 163 cm