Fyziklání online

Již druhým ročníkem letos 5.12.2013, pokračovala internetová soutěž v řešení fyzikálních úloh Fyzikláni on line. Soutěže se účastní pětičlenné týmy a podle toho, jaké studijní ročníky jejich členové absolvovali, jsou rozděleni do čtyř věkových kategorií. Navíc jsou ještě dvě kategorie, jedna pro zahraniční účastníky a druhá zcela volná bez omezení věku či vzdělání. Začíná se v 17 hod. a končí po tříhodinovém úsilí ve 20.00. K reprezentaci naší školy se sešlo 11 studentů. Vytvořily se dvě skupiny a náhradník. Tým Gympláci1 bojoval ve složení : Daniel Čejchan, Václav Šimon, Pavel Bláha, Vojtěch Hruša, Štěpán Štěpán. Ve své kategorii B se umístil na skvělém 9. místě ze 46 týmů. Gympláci2 v sestavě Daniela Prokešová, Jan Staněk, Martin Souček, Jakub Suk, Ficek Lukáš pak obsadili v téže kategorii 26. místo. Zůstali ve druhé třetině a to je úspěch. Koho zajímají podrobnosti, ať si otevře stránky fykosu.

Odkaz na stránky Fykosu