Fykosí fyziklání 2017

V pátek 17. února proběhla v Praze na Matematicko fyzikální fakultě  již tradiční soutěž družstev středních škol v řešení fyzikálních úloh. Naši školu reprezentovaly dva týmy a navíc dva studenti. Nejvíce bodů a hezké umístění ve své kategorii získali:  Petr Semerák,Tomáš Kubíček, Michal Matoulek, Jana Možíšová a Jakub Ježek. Byli na 11. místě ze 40 družstev. Další tým ve složení: Petr Kamarýt, Vojtěch Mervart, Jan Bohadlo a Jan Pikman byl 30. z 34 družstev své kategorie. Dva studenti Tomáš Macek a Timotej Mareš vytvořili spolu se studentkami gymnázia Klatovy smíšený tým a umístili se na 33. místě ze 43. Všem zúčastněným děkujeme za skvělou reprezentaci školy a blahopřejeme k získaným výsledkům.