Atletické klání v Novém Městě nad Metují

V úterý 7.5.2019 se na sportovním stadionu v Novém Městě nad Metují konalo okresní kolo atletické soutěže družstev Pohár rozhlasu. Soutěžilo se ve dvou věkových kategoriích – mladší žáci, mladší žákyně a starší žáci, starší žákyně. Ve velké konkurenci devíti škol se našim starším žákyním podařilo zvítězit a vybojovaly si postup do krajského kola. Úspěchem je i 3. místo starších žáků. Zkušenosti přijeli sbírat i naši nejmladší studenti. Mladší se žáci umístili na 7. místě a mladší žákyně na pěkném 4. místě. K dosaženým výsledkům všem gratulujeme.

Naši školu reprezentovali.

Starší žákyně: Řehůřková Lucie, Míšková Agnes, Sychrovské Klára, Štěpánová Jitka, Dítětová Markéta, Gajdošová Eliška a Tylšová Zuzana.

Starší žáci: Bydžovský Marián, Bartoš Jan, Vacek Šimon, Luciak Petr, Cvejn Tomáš, Dědek Pavel, Matoušek Matěj, Kubín Matouš a Neumann Jonáš.

Mladší žákyně: Čermáková Lucie, Regnerová Zuzana, Staňková Anežka, Matějů Nikola, Marešová Andrea, Vydláková Markéta, Horáková Veronika a Jochová Simona.

Mladší žáci: Hruša Mikoláš, Melichar Vít, Matyska Václav, Vašíček Petr, Zítko Petr, Vrzáček Matěj, Kumpošt Daniel, Hrnčíř Adam a Vlach Eduard.