V úterý 8. října jedou na literárně-historickou exkurzi do Prahy studenti 4.B s prof. Půlpánovou a Macurou. Seznámí se s židovskou Prahou a navštíví Památník heydrichiády. Do Hradce Králové jede tým našich studentů s prof. Slavíkem na turnaj ve frisbee. Ve škole proběhnou nostrifikační zkoušky pěti zahraničních studentů.

Ve středu 9. října doprovodí prof. Zapletal studenty na atletické závody. Další závody za účasti našich studentů proběhnou i ve čtvrtek 10. října. Na krajské finále v přespolním běhu doprovodí do Jičína prof. Slavík tři družstva a na turnaj ve frisbee do Prahy jede se studenty prof. Půlpánová. Sportovní akce tohoto týdne uzavře v pátek 11. října turnaj v minifotbale za doprovodu prof. Diviška.