V pondělí 3. června vystřídají na Pastvickém rybníku na sportovním kurzu studenti 3.B s prof. Půlpánovou, Ježkem a Matěnovou septimány. Na třídenní školní výlet k Máchovu jezeru jedou v pondělí studenti 1.B s prof. Pavlíkem a Diviškem a na vodácký výlet na Sázavu žáci 4.W s prof. Poutníkem, Rojtovou a Zikmundem. Moravský kras navštíví ve dnech 4.-6. června žáci 1.V s prof. Nývltovou a Karáskovou. Do Ruprechtic jedou ve dnech 5.-7. června žáci 2.V s prof. G. Škodovou a Vondřejcovou.

Ve středu 5. června navštíví prof. Polák se zájemci z řad studentův Praze na ČVUT konferenci a prezentaci zajímavých prací studentů středních škol Středoškolská technika 2019 – StreTech.

Ve čtvrtek 6. června proběhne v aule slavnostní předávání maturitních vysvědčení.

V pátek 7. června zhlédnou studenti 2.A a dramatické výchovy s prof. Dvořáčkovou a Olšanovou v Klicperově divadle v Hradci Králové představení Radúz a Mahulena.