V pondělí 25. listopadu doprovodí prof. Forejt 2 týmy studentů do Hradce Králové na krajské kolo turnaje v Piškworkách.

V úterý 26. listopadu proběhne Internetová matematická olympiáda a školní kolo Olympiády v českém jazyce.

Ve středu 27. listopadu doprovodí prof. Zapletalová dívky Adélu Cejnarovou (8.V), Nikol Urbanovou (4.A), Michaelu Bílou (7.W), Michaelu Šnorbertovou (8.W), Michaelu Kubečkovou (3.B), Adrianu Cihlářovou (1.B), Annu Vodehnalovou (2.B), Renatu Kubečkovou (1.A) a Denisu Nývltovou (1.B) do Nové Paky na krajské kolo volejbalového turnaje. V podvečerních hodinách se čtyři pětičlenné týmy zúčastní mezinárodní internetové soutěže v řešení fyzikálních úloh a problémů na čas Fykosí fyziklání online. Na zdárný průběh dohlédne prof. Polák.

Deset studentů s prof. Preclíkem se zúčastní ve dnech 28.-29. listopadu v rámci projektu 100 vědců exkurze do evropského výzkumného střediska ELI Beams. Studenti maturitního ročníku jedou s prof. Nývltovou, Olšanovou, Macurou a Půlpánovou do Klicperova divadla v Hradci Králové na inscenaci Kerouac: Na cestě.

V pátek 29. listopadu se 18 studentů pokusí uspět v on-line soutěži Best in English. Besedy s novinářkou Silvií Lauder zaměřené na problematiku dezinformací a hoaxů na sociálních sítích se zúčastní v aule studenti některých tříd. Maturanti z 8.W a 4.A si vyzkouší v Beránku nástup a předtančení na maturitní ples, který se koná 30. listopadu.