V pondělí 18. listopadu vyslechnou studenti 2. ročníku a sexty přednášku odborníka na kosmonautiku Dušana Majera na téma Nástupce ISS u Měsíce.

V úterý 19. listopadu doprovodí prof. Zapletal studenty Jakuba Vysokého (4.W), Jana Prouzu (4.W), Jaromíra Lubase (4.W), Dominika Markse (4.V), Víta Moravce (4.W), Matouše Kubína (4.V), Adama Poláčka (3.V), Jana Kuneše (3.V), Adama Hrnčíře (3.W), Lukáše Zítka (3.W) a Petra Vašíčka (3.V) na krajské kolo turnaje ve florbalu. Ve dnech 19. a 20. listopadu proběhnou školní kola Dějepisné olympiády.

Ve středu 20. listopadu jedou do Technického muzea v Brně kvartáni s prof. Uždilovou, Víchem a Rozinkem. Prof. Preclík organizuje ve škole oblastní turnaj v Piškworkách. V odpoledních hodinách jedou do Prahy členové divadelního kroužku s prof. Dvořáčkovou a Sršňovou, aby v Národním divadle zhlédli operu Prodaná nevěsta.

Ve čtvrtek 21. listopadu budou reprezentovat školu v Praze na Robosoutěži studenti Josef Krtička (8.V), Šimon Prudil (8.V), Dominik Rufer (6.W), Kryštof Veverka (6.W) a Jevhenij Vorochta (6.W) za doprovodu prof. Preclíka.

V pátek 22. listopadu si prohlédnou Čističku odpadních vod v Bražci studenti 6.V s prof. Zikmundovou.