Akce tohoto týdne

V pondělí 12. září odjíždějí do Orlických hor na třídenní primárně preventivní pobyt žáci 3.V s prof. Košvancem a Felklovou. Ubytováni budou v penzionu Anička v Deštném v Orlických horách. Žáci 1.W absolvují svůj primárně preventivní pobyt ve dnech 14.-16. září s prof. Diviškem a Zapletalem v kempu Bučnice v Teplicích nad Metují.

V tomto týdnu se uskuteční několik exkurzí. Na literárně-historickou exkurzi se do Prahy vydají ve dnech 12.-13. září studenti 4.B s prof. Půlpánovou a Preclíkem. Navštíví Židovské muzeum, Památník heydrichiády a Národní muzeum, zúčastní se workshopu v Knihovně Václava Havla a v Divadle na Vinohradech zhlédnou představení Balada pro banditu. Do ZOO do Dvora Králové nad Labem jedou v pondělí 12. září studenti 3.B a 7.V s prof. Jaroušovou a Rojtovou a v úterý 13. září studenti 3.A a 7.W s prof. Ježkem a Slavíkem. Pražský hrad a Národní divadlo si prohlédnou v pátek 16. září při literárně-historické exkurzi studenti 4.W s prof. Lubasovou a Macurou. Krajem Boženy Němcové se vydají na literární exkurzi studenti 3.A s prof. Nývltovou.

Ve čtvrtek 15. září přijede na besedu se studenty psychologického semináře prof. PhDr. Jan Hábl, Ph.D z Univerzity Hradec Králové.

Ve dnech 15. – 16. září se se studenty francouzštiny podělí o své zkušenosti ze studia na Sorbonně v Paříži naše absolventka Hana Štěpánová.

image_printTisk