Akce tohoto týdne

V pondělí 20. března bude zahájen sběr dat pro unikátní výzkumnou studii zaměřenou na stanovení sekulárních trendů tělesné zdatnosti přesně po 100 letech, kterou provádí Fakulta přírodovědně-humanitní a pedagogická Technické univerzity Liberec. Studie probíhá na území Česka i Slovenska a navazuje na první celonárodní výzkum z roku 1923, kterého se tehdy zúčastnila i naše škola a jejím autorem byl náš tehdejší pedagog profesor Emanuel Roubal. První den sběru dat proběhne za účasti zaměstnanců liberecké univerzity.

V úterý 21. března jedou na exkurzi na Pedagogickou fakultu v Hradci Králové studenti francouzštiny z tercie, kvarty a kvinty s prof. Bergerovou a Felklovou. Do Hradce Králové jedou na krajské kolo Prezentiády Nela Šimková (3.V) a Antonie Červinková (3.V) s prof. Havlíčkem.

Do Prahy na florbalový turnaj jede ve středu 22. března s týmem chlapců prof. Divišek. Do pivovaru se podívají studenti 4.B s prof. Balcarovou. Prof. Vondřejcová pořádá na naší škole okresní kolo Fyzikální olympiády pro kategorie E a F.

Ve čtvrtek 23. března se konají na naší škole nostrifikační zkoušky čtyř zahraničních studentů.

V pátek 24. března jede Alexandra Kordová (7.V) za doprovodu prof. Jaroušové do Hradce Králové na krajské kolo Biologické olympiády. Do Technologické olympiády, která se koná online, se zapojí i patnáct našich studentů.

image_printTisk