Akce tohoto týdne

Ve dnech 2.-4. května budou maturanti vypracovávat maturitní didaktické testy z českého jazyka a literatury, volitelně z cizího jazyka nebo z matematiky a z nepovinné rozšiřující matematiky.

Do Kuksu se v pondělí 2. května podívají studenti septimy a 3. ročníku s prof. Macurou, Misarovou a Půlpánovou. Senát Parlamentu ČR a Pražský Hrad navštíví studenti 1.B s prof. Fišerovou a Vrátilovou. Do Červeného Kostelce na turnaj ve volejbale doprovodí náš tým prof. Zapletalová.

V úterý 3. května absolvují literárně-historickou exkurzi do Prahy studenti 3.A s prof. Macurou a Rozinkem. Navštíví Pražský hrad a v Činoherním klubu zhlédnou představení Tramvaj do stanice touha.

Ve středu 4. května se koná fotbalový turnaj. Naše fotbalisty doprovodí prof. Zapletal.

Ve čtvrtek 5. května se některé třídy zúčastní v aule zeměpisně cestovatelského pořadu Václava a Lenky Špilarových. Pořad Srí Lanka – dva světy na jednom ostrově absolvují studenti septimy a 3. ročníku, do Americké divočiny se vydají sekundáni a terciáni a studenti sexty a 2. ročníku zhlédnou pořad Guatemala – země mezi sopkami a oceány.

Na literárně-historickou exkurzi pojedou do Prahy se v pátek 6. května studenti 4.V s prof. Nývltovou a Polákovou. Cílem je Pražský hrad a v divadel Laterna magika představení Robot Radius.

image_printTisk