Ve čtvrtek 4. ledna doprovodí prof. Karásková studenty Martinu Rohulánovou (7.V) a Antonína Kubečka (5.W) na Univerzitu Pardubice do krajského kola Chemické olympiády pro kategorii B a prof. Kalandra jede s Kateřinou Říhovou (6.W), Evou Hrnčířovou (5.W) a Terezou Hronovskou (4.A) do Olomouce na fakultní kolo Překladatelské soutěže z anglického jazyka.

V pátek 5. ledna vyslechnou studenti 1.B přednášku por. Mgr. Miroslava Mervarta z Policie České republiky na téma Základy trestní odpovědnosti. Ve škole si vyzkouší studenti praktickou úlohu Chemické olympiády v kategorii D v náhradním termínu.

V neděli 7. ledna odjíždějí na lyžařský kurz do Sedloňova studenti 1.B s prof. Šulcem, Brátem a Pavlíčkovou. Vrací se v sobotu 13. ledna.