Akce tohoto týdne

Po Velikonocích se ve dnech 19. a 20. dubna konají přijímací zkoušky do osmiletého gymnázia. Přihlášeno je 191 uchazečů.

19. dubna se v odpoledních hodinách koná klasifikační pedagogická rada pro maturanty.

Ve středu 20. dubna se studenti 8.W vydají s prof. Nývltovou Po stopách Škvoreckého Zbabělců. 21. dubna mají maturanti prostor pro poslední zvonění a v pátek 22. dubna si přijdou pro závěrečná vysvědčení.

Ve čtvrtek 21. dubna se Vojtěch Čuhanič (3.A) zúčastní online krajského kola Olympiády ve španělském jazyce. V odpoledních hodinách se konají třídní schůzky.

Hned několik akcí je plánováno také na pátek 22. dubna. Projektový den připravila pro studenty 5.W prof. Matěnová. Ve spolupráci se zdravotnickými záchranáři se žáci seznámí se zásadami první pomoci. Žáci 4.V a 4.W se s prof. Nývltovou, Veverkou a Polákovou podívají do památníku v Terezíně. Na republikové finále Prezentiády doprovodí do Prahy studenty Ondřeje Nekvindu, Amálii Paslerovou a Filipa Steinera ze 2.B prof. Havlíček. Okresního kola Biologické olympiády v kategorii D se zúčastní naši žáci pod vedením prof. Balcarové.

image_printTisk