1
|
2
-
Konverzační soutěž v Aj
Konverzační soutěž v Aj
2.4.2024
Hradec Králové
krajské kolo
Fe, Vondráček Filip (3.B)
Více podrobností
-
Volejbalový turnaj
Volejbalový turnaj
2.4.2024
Červený Kostelec, 549 41 Červený Kostelec, Česko
Zv
dívky z tercie a kvarty
Více podrobností
-
Kurz plavání 2.B
• • •
|
3
-
Matematická olympiáda
Matematická olympiáda
3.4.2024
Základní škola T. G. Masaryka Náchod, Bartoňova 1005, Bartoňova 1005, 547 01 Náchod-Náchod 1, Česko
okresní kolo MO Z6, Z7, Z8
Více podrobností
-
Závody na lezecké stěně
-
Kurz plavání 6.W
• • •
|
4
-
Chemická olympiáda
Chemická olympiáda
4.4.2024 @ 10:55 - 12:35
praktická část kategorie C
Ks, Ch2
Pospíšil (6.W), Kubeček (5.W), Matjaš (5.W), Krupičková (2.A)
Více podrobností
•
|
5
-
Biologická olympiáda
Biologická olympiáda
5.4.2024
Hradec Králové
krajské kolo kategorie B
Jr
Hájková (2.A), Kulíček (5.V), Hrnčířová (5.W)
Více podrobností
-
Přednáška 3.V+W
Přednáška 3.V+W
5.4.2024 @ 8:00 - 11:40
Fyzioterapie do škol, Mgr. Zuzana Vančáková, sborovna
1.-2. hod. 3.W
3.-4. hod. 3.V
Více podrobností
• •
|
6
|
7
|
8
-
Dějepisná olympiáda
-
Tématický den 3.V
Tématický den 3.V
8.4.2024
Průmyslová revoluce
Šd, Pl, 1.-3. hod.: Vo, učebna F
Více podrobností
-
Chemická olympiáda
Chemická olympiáda
8.4.2024 @ 10:55 - 12:35
• • •
|
9
-
Dějepisná olympiáda
-
Exkurze 8.W
Exkurze 8.W
9.4.2024
Praha, Česko
literárně-historická exkurze
Pv, Hv
Divadlo ABC - představení Hamlet
Pasáž Lucerna
Po stopách Heydrichiády
Více podrobností
-
Matematická olympiáda
Matematická olympiáda
9.4.2024
Hradec Králové, Česko
krajské kolo kategorie B, C
Po
6.W: Vít Štěpán
1.A: Andreas Otakar Zima
1.B: VojtěchGrohmann, Franta Chocholáč, Prokop Stříbrný
5.V: Lucie Kaulichová
5.W: Eva Hrnčířová, Daniel Matjaš
Více podrobností
-
Turnaj v minifotbalu
-
Turnaj ve frisbee
-
Tématický den 3.W
Tématický den 3.W
9.4.2024
Průmyslová revoluce
Šd, Pl, 1.-3. hod.: Vo, učebna F
Více podrobností
-
PoKkec s Tomášem Hegerem 1.A+B, 5.V+W
-
Kurz plavání 2.B
• • • • • • • •
|
10
-
Chemická olympiáda
Chemická olympiáda
10.4.2024
Hradec Králové, Česko
krajské kolo kategorie C
Zá
Pospíšil Josef (6.W), Kubeček Antonín (5.W), Matjaš Daniel (5.W), Krupičková Michaela (2.A) zatím je vedená jako náhradník)
Více podrobností
-
Fotografování tříd
-
Prezentiáda
Prezentiáda
10.4.2024
Hradec Králové, Česko
krajské kolo
Hv
Nela Šimková (4.V) a Antonie Červinková (4.V)
Více podrobností
-
Turnaj v minifotbale
-
Kurz plavání 6.W
• • • • •
|
11
-
Fyzikální olympiáda
Fyzikální olympiáda
11.4.2024
ZŠ Milady Horákové, Hradec Králové
krajské kolo FO kategorie E
Vo
Více podrobností
-
Juniorský maraton
Juniorský maraton
11.4.2024
Hradec Králové
Pů
Hrnčířová Eva (5W)
Línek Albert, Špelda David, Vávra Matyáš (4V)
Vrzáček Matěj, Kumpošt Daniel (7W)
Kubeček Antonín (5W)
Šretrová Lucie (3A)
Janovská Klára (8W)
Pospíšil Josef (6W)
Více podrobností
-
Soutěž Hala roku Junior
Soutěž Hala roku Junior
11.4.2024
ČVUT Praha
Rz
Pitaš Šimon a Pražák Jan
Více podrobností
-
Workshop Francouzská kuchyně - Fj 6.V+W
Workshop Francouzská kuchyně - Fj 6.V+W
11.4.2024 @ 8:00 - 13:30
Bg, Charlotte (rodilá mluvčí)
Více podrobností
-
Nácvik muzikálu 4.V
Nácvik muzikálu 4.V
11.4.2024 @ 11:50 - 14:25
Městské divadlo Dr. Josefa Čížka
Hr
Více podrobností
-
Gympl v opeře 3
Gympl v opeře 3
11.4.2024 @ 15:00 - 0:00
Státní opera Praha - Gioacchino Rossini: Lazebník sevillský. Přihlášení účastníci z vyššího gymnázia.
Vv, Mi, Vr
Více podrobností
• • • • • •
|
12
|
13
|
14
|
|
16
-
Projekt 4.V
-
Přednáška 3.W
Přednáška 3.W
16.4.2024 @ 8:00 - 9:40
Fyzioterapie do škol, učebna 2W
Více podrobností
• •
|
17
-
Projekt 4.V
-
Exkurze Šj 2.B, 6.V+W
Exkurze Šj 2.B, 6.V+W
17.4.2024
Praha, Česko
kulturní program Fiesta flamenca
Pv, Pa
Více podrobností
-
Prezentiáda
Prezentiáda
17.4.2024
Hradec Králové, Česko
krajské kolo
Hv
7.V Petr Tomáš, Tereza Hegerová a Šárka Vlčková
Více podrobností
-
Volejbalový turnaj
-
Exkurze 4.A
Exkurze 4.A
17.4.2024 @ 8:00 - 12:00
Po stopách Zbabělců a Josefa Škvoreckého
Ný
Více podrobností
• • • • •
|
18
-
Beseda 2.A+B, 6.V+W, 3.B
Beseda 2.A+B, 6.V+W, 3.B
18.4.2024 @ 10:00 - 10:45
aula
Fc, Šá, Ol, Ný
Setkání s Máchou, poslední setkání s literaturou v rámci Dannyho svaťáku, vstup 50 Kč
Více podrobností
-
Exkurze 8.V
Exkurze 8.V
18.4.2024 @ 10:00 - 13:30
Po stopách Josefa Škvoreckého
Mc
Více podrobností
• •
|
19
-
Matematický náboj
-
Poslední zvonění 8.V+W
-
Přednáška 3.V
Přednáška 3.V
19.4.2024 @ 8:00 - 11:40
Fyzioterapie do škol, Mgr. Zuzana Vančáková, sborovna
1.-2. hod. 3.V
Více podrobností
-
Víkend s Aj
Víkend s Aj
19.4.2024 @ 16:00 - 21.4.2024 @ 16:30
Vižňov
30 zájemců z řad studentů
Já, Ns, Kd, Teresa, 10 rodilých mluvčích
Více podrobností
• • • •
|
20
-
Víkend s Aj
Víkend s Aj
19.4.2024 @ 16:00 - 21.4.2024 @ 16:30
Vižňov
30 zájemců z řad studentů
Já, Ns, Kd, Teresa, 10 rodilých mluvčích
Více podrobností
•
|
21
-
Víkend s Aj
Víkend s Aj
19.4.2024 @ 16:00 - 21.4.2024 @ 16:30
Vižňov
30 zájemců z řad studentů
Já, Ns, Kd, Teresa, 10 rodilých mluvčích
Více podrobností
•
|
22
-
Biologická olympiáda
Biologická olympiáda
22.4.2024
okresní kolo, Bc, Ne
učebna Bi, 1V a Bil
Hegerová, Rohulánová, Kubínová a Regnerová (7.V), Vydláková a Čelková (7.W), Hrnčířová (5.W)
Více podrobností
-
Poslední zvonění 4.A+B
-
Výměnný pobyt SRN
• • •
|
23
-
Výměnný pobyt SRN
-
Expedice Klub NATURA
Expedice Klub NATURA
23.4.2024 - 30.4.2024 @
Tenerife
Bc, Barbora Škodová (4.W) a Eliška Kubínová (7.V)
Více podrobností
-
Projektový den 3.V+W
Projektový den 3.V+W
23.4.2024
Návykové látky a jejich alternativa
p. Miroslav Mervart, Policie ČR, aula 1.-4. hod., 5.-6. hod. sborovna + učebna 3V
3.W Fe, 3.V Ol
Více podrobností
-
Turnaj v minikopané
-
Prezentace VG
Prezentace VG
23.4.2024 @ 8:55 - 11:40
Cambridge English
všechny třídy vyššího gymnázia kromě maturantů vždy po jedné vyučovací hodině, rozpis bude upřesněn
aula
Více podrobností
• • • • •
|
24
-
Výměnný pobyt SRN
-
Expedice Klub NATURA
Expedice Klub NATURA
23.4.2024 - 30.4.2024 @
Tenerife
Bc, Barbora Škodová (4.W) a Eliška Kubínová (7.V)
Více podrobností
-
Fyzikální olympiáda
-
Krajská postupová přehlídka dětských recitátorů
Krajská postupová přehlídka dětských recitátorů
24.4.2024
Hradec Králové, divadlo Jesličky
Ný
Šimková Kateřina a Jáchym Joudal
Více podrobností
-
Robosoutěž
• • • • •
|
25
-
Výměnný pobyt SRN
-
Expedice Klub NATURA
Expedice Klub NATURA
23.4.2024 - 30.4.2024 @
Tenerife
Bc, Barbora Škodová (4.W) a Eliška Kubínová (7.V)
Více podrobností
-
Zeměpisná olympiáda
Zeměpisná olympiáda
25.4.2024 - 26.4.2024 @
Praha, Česko
celostátní finále
Di
Vojtěch Martinů (3.B)
Více podrobností
-
Scratch cup
Scratch cup
25.4.2024 @ 8:00 - 9:40
Lg
učebna VT
1.W: Ansorge Jonáš, Hejna Maxmilián, Lenfeldová Isabela
2.W: Bui Gia Bao, Šrůtek Radim
3.V: Hylena Michal, Štras Petr
4.V: Ježek Daniel
Více podrobností
• • • •
|
26
-
Výměnný pobyt SRN
-
Expedice Klub NATURA
Expedice Klub NATURA
23.4.2024 - 30.4.2024 @
Tenerife
Bc, Barbora Škodová (4.W) a Eliška Kubínová (7.V)
Více podrobností
-
Zeměpisná olympiáda
Zeměpisná olympiáda
25.4.2024 - 26.4.2024 @
Praha, Česko
celostátní finále
Di
Vojtěch Martinů (3.B)
Více podrobností
-
Redakční rada
Redakční rada
26.4.2024 @ 8:00 - 9:40
Jan Kalandra |
- |
Lukáš Havlíček |
- |
Nikola Matějů |
7.W |
Eliška Neumannová |
6.W |
Nela Šimková |
4.V |
Petr Tomáš |
7.V |
Anna Misarová |
6.V |
Adéla Bělobrádková |
6.V |
Tomáš Strašík |
5.V |
Radomír Štěpánek |
5.V |
Štěpán Strnad |
5.V |
Daniel Matjaš |
5.W |
Zuzana Papežová |
5.W |
Eva Hrnčířová |
5.W |
Antonín Kubeček |
5.W |
Vlasta Suchá |
5.W |
Více podrobností
-
Workshop 1.A
Workshop 1.A
26.4.2024 @ 10:00 - 13:30
BaseCamp, lektoruje středisko EVVO Tereza, téma Klimatické změny
sborovna
Je
Více podrobností
• • • • •
|
27
-
Výměnný pobyt SRN
-
Expedice Klub NATURA
Expedice Klub NATURA
23.4.2024 - 30.4.2024 @
Tenerife
Bc, Barbora Škodová (4.W) a Eliška Kubínová (7.V)
Více podrobností
• •
|
28
-
Výměnný pobyt SRN
-
Expedice Klub NATURA
Expedice Klub NATURA
23.4.2024 - 30.4.2024 @
Tenerife
Bc, Barbora Škodová (4.W) a Eliška Kubínová (7.V)
Více podrobností
• •
|
29
-
Výměnný pobyt SRN
-
Expedice Klub NATURA
Expedice Klub NATURA
23.4.2024 - 30.4.2024 @
Tenerife
Bc, Barbora Škodová (4.W) a Eliška Kubínová (7.V)
Více podrobností
• •
|
30
-
Expedice Klub NATURA
Expedice Klub NATURA
23.4.2024 - 30.4.2024 @
Tenerife
Bc, Barbora Škodová (4.W) a Eliška Kubínová (7.V)
Více podrobností
•
|
|
|
|
|
|