Akce tohoto týdne

V pondělí 17. června dojde k poslednímu střídání na Pastvickém rybníku. Na týdenní sportovní kurz přijedou studenti 7.V s prof. Víchem, Zikmundem a Netíkovovu. Do Ktové jedou do středy 19. června na školní výlet studenti 1.B s prof. Veverkou a Rozinkem. Na Atletickou olympiádu doprovodí sportovce prof. Zapletal. Tématický den Středověké město a místní pověsti prožijí žáci 2.W s prof. Francovou a Polákovou.

Na biologicko-fyzikální exkurzi do Prahy jedou v úterý 18. června žáci 4.V s prof. Balcarovou a Vondřejcovou. Navštíví Národní muzeum a Technické muzeum. Rovněž do Prahy, ale na literárně-historickou exkurzi jedou studenti 5.V s prof. Š. Škodovou a Polákovou. Navštíví Vyšehrad a v Národním divadle zhlédnou představení Hamlet. Ve škole se uskuteční nostrifikační zkoušky pro zahraniční studenty.

Na chatu Jindřiška do Strážného jedou ve středu 19. června na školní výlet žáci 1.V s prof. Felklovou a Hronkovou, vrátí se v pátek 21. června. Ve stejném termínu budou na Malé Skále žáci 2.W s prof. Diviškem, Rozinkem a Javůrkovou. Součástí výletu je sjíždění Jizery na raftech.

Den s německou kuchyní připravila na středu 19. června pro studenty 2.A prof. Š. Škodová, s prof. Fišerovou budou o den později vařit němčináři ze tříd 1.A a 1.B.

Ve čtvrtek 20. června se projektového dnu o Evropské unii zúčastní studenti 7.W pod vedením prof. Vrátilové. V odpoledních hodinách proběhne klasifikační pedagogická rada.

Pátek 21. červen bude pro žáky 2.V a prof. Nývltovou a Polákovou Středověkým dnem. Žáci 4.V s prof. Macurou se zaměří na tématiku Sudet.

Na vodácký výlet na Vltavu odjíždějí v neděli 23. června studenti 2.A s prof. Zapletalem a Moučkou a 2.B s prof. Rozinkem a Lichtenbergem.

image_printTisk