Akce tohoto týdne

V pondělí 10. června vystřídají septimány na sportovním kurzu studenti 3.A s prof. Diviškem, Forejtem a Javůrkovou. Na vodácký školní výlet na Vltavu jedou studenti 6.V s prof. Matěnovou a Půlpánovou, vrátí se ve středu 12. června. Na literárně-historickou exkurzi do Prahy jedou studenti 2.B s prof. Francovou a Moučkou. Prohlédnou si historické budovy Národního divadla, Pražský hrad a okolí a v Divadle Komedie zhlédnou divadelní představení Frankenstein. Studenti kvarty, kvinty a 1. ročníku se podrobí mezinárodnímu dotazníkovému šetření, které je zaměřeno na výskyt kouření, pití alkoholu, užívání jiných návykových látek a další formy rizikového chování včetně užívání digitálních technologií. Prof. Ježek doprovodí do krajského kola Biologické olympiády do Hradce Králové postupující studentky.

Do Sluňákova v Horce nad Moravou jedou ve dnech 11.-13. června na školní výlet studenti 1.A s prof. Macurou a Svobodou, do Havlovic žáci 1.W s prof. Balcarovou a Netíkovou a do Horní Sytové v Krkonoších žáci 4.V s prof. Košvancem a Rozinkem.

Ve dnech 12.-14. června budou na školním výletě v Orlickém Záhoří na chatě Perla žáci 3.V s prof. Hronkovou a Felklovou a v Kořenově v Jizerských horách studenti 5.V s prof. Zapletalovou a Polákovou. Do Klicperova divadla v Hradci Králové jedou ve středu 12. června na představení Hamlet studenti 2.B a 3.B s prof. Olšanovou a Karáskovou. Do Kuksu se podívají s prof. Havlíčkem studenti 7.V a do Drážďan 18 žáků z 2.A a 3.B s prof. Fišerovou a Š. Škodovou. Tuto exkurzi pořádá Goethe institut v Pardubicích a studenti návštíví Albertinum s výstavou moderního umění a prohlédnou si historické centrum.

Na čtvrtek 13. června jsou pozváni budoucí žáci se svými rodiči na informační schůzku s panem ředitelem.

V pátek 14. června jedou na biologicko-fyzikální exkurzi do Národního muzea a Technického muzea do Prahy žáci 4.V s prof. Balcarovu a Vondřejcovou a na ekofarmu v České Metuji studenti 6.W s prof. Rojtovou a Jaroušovou. V rámci Deset deka festival zhlédnou v aule studenti 4.V, 5.W. 1.A a 1.B představení Slampoetry. V podvečerních hodinách odjíždí na poznávací zájezd do Rumunska 51 studentů s prof. Ježkem a Půlpánovou. Vrátí se 23. června. O den později odjíždí 32 studentů 2. ročníku a sexty do Španělska s prof. Pavlíkem a Pavlíčkovou, ti se vrátí 21. června.

image_printTisk