Valentýnská sbírka pro NONA 92

Vážení zaměstnanci školy, vážení studenti a studentky,

my, třída 4.A, bychom Vás chtěli pozvat na Valentýnskou sbírku, která bude probíhat během úterního dopoledne 14. 2. 2023 ve vestibulu gymnázia a ve třídě 8.W. Veškeré vydělané peníze ze sbírky budou zaslány dennímu stacionáři pro mentálně postižené – NONA 92, o.p.s. (pro více informací: http://www.nonanmnm.com/). Přispět budete moci zakoupením chutného jídla všeho druhu v učebně 8.W (v případě vlastního nádobí počítejte se SLEVOU) nebo koupí valentýnek, které pro nás vyrobili klienti z uvedeného stacionáře (viz fotografie), ve vestibulu školy. Systém valentýnek je prostý – pokud máte ve svém okolí kamaráda či kamarádku, oblíbeného učitele či učitelku, oblíbenou maminku a tatínka nebo snad osudovou lásku či budoucí osudovou lásku, neváhejte mu, jí nebo i jim věnovat valentýnku. Tu budete moci darovat i anonymně skrze naši službu, která spočívá v tom, že vhodíte valentýnku do krabice, určené pro konkrétní třídu nebo učitelský sbor, napíšete na přední stranu valentýnky jméno adresáta a my ji už během úterý doručíme (pokud však máte odvahu dát valentýnku z ruky do ruky, tak samozřejmě můžete). Jestli jste někdy chtěli konat dobro, tak není jednodušší varianty, než přispěním do sbírky prostřednictvím šíření lásky a nasycení žaludku.

Jak přibližně říkával John Lennon: Make love, donate money.