Young Americans opět na našem gymnáziu

 

Po loňském úspěchu se nám opět vrací projekt Young Americans, který se setkal s obrovským nadšením nejen z řad našich studentů, ale i široké veřejnosti. Pro velký zájem opakujeme tuto akci a to v termínu od 20 do 23. října 2016.

Co Vám tento projekt přinese? Zdokonalíte se nejen v anglickém jazyce, ale navážete přátelství s lidmi, kteří jsou umělecky zaměření, a kteří Vám předají své zkušenosti. Vy se obohatíte o pocit radosti ze společně dobře vykonané práce. Jedná se o třídenní  nacvičování společného kulturního programu s mladými americkými studenty, při práci získáte větší sebejistotu a sebedůvěru. To je ale potřeba zažít, nejen o tom číst .

Všichni, kteří máte zájem, zapište se do tabulky na hlavní nástěnce. Cena je stejná, jako vloni, tj.  1380 Kč. Studenti, kteří poskytnou ubytování – pokud možno pro dva studenty – budou mít finanční úlevu. Pro ty, kteří se vloni programu neúčastnili, je možné se přihlásit také, informativní schůzka se uskuteční v příštím týdnu 22.4. 2016 o velké přestávce v aule,  sledujte nástěnku.  

Příspěvek 1380,- Kč uhrad´te v kabinetě jazyků – 2. patro vpravo – Zdeně Jirkové do konce dubna 2016, popřípadě později po vzájemné dohodě. Pokud máte jakékoliv dotazy, napište na adresu jirkova11@seznam.cz, nebo přijd´te osobně do kabinetu cizích jazyků a také se podívejte na stránky Young Americans : www.youngamericans.org , kde už je projekt na našem gymnáziu potvrzen.

 

image_printTisk