Trubky v akci

V úterý 8. října a ve čtvrtek 10. října se naši studenti zúčastnili podzimních kvalifikačních turnajů středoškolské ligy ultimate frisbee.

Do Hradce Králové, kde se odehrávaly úterní zápasy, odjeli v následující sestavě: Pavel Wolf 4.B ,Jiří Dostál a Kamila Dědková 8.V, Minh Tung Pham 6.V, Jiří Pelikán a Jan Sedláček 1.B, Mikoláš Hruša a Matyáš Žďára 3.V,  Rozálie Jůzová a Marie Kozlová  2.V, Josef Pospíšil 2.W a Jakub Kulíček 1.V.

Vzhledem k tomu, že jádro školního týmu loňského jara odmaturovalo, bylo jasné, že tentokrát si pro 1. místo nejedeme. V Hradci Králové se týmu složenému z mnoha nováčků podařilo v základní skupině vyhrát jeden zápas s Biskupským gymnáziem z Hradce Králové.

Čtvrteční pražskou kvalifikaci museli zvládnout bez zkušeného Jirky Dostála a začínajících hráčů Pepy Pospíšila a Kuby Kulíčka, a to se i podepsalo na výsledku. Z turnaje hráči odjížděli bez kvalitního umístění, nicméně bohatší o mnohé hráčské zkušenosti.

Dostat se zpátky mezi favority bude velká dřina, jelikož je však v týmu mnoho nových slibných hráčů, naděje na starou i nedávnou slávu náchodských Trubek rozhodně žije.